JuraDrj

Poradíte, na kterou školu bych mohl jít já?

Nevím na jakou školu bych mohl jit

Dobrý den! Nevím na jakou školu bych mohl jít. Mě totiž baví Přírodopis, chemie, tělocvik ale i někdy Dějepis. Mam takové to známky
Dejepis 3/4 spíš 3
Přírodopis 1/2 spíš 2
Tělocvik 1
Chemie 2
Čj 3/4 ja totiž nejsem Čech ja jsem z Ukrajiny
Aj 2/3

Nejlepší odpověď
ivzez

Juro,

zkus se poradit s třídní učitelkou a se studijním poradcem,
případně se školním psychologem.

S výběrem dalšího vzdělávání může pomoci i úřad práce
nebo pedagogicko-psychologická poradna. Na obě místa
bys měl zajít s rodiči.

Snad všechny střední školy pořádají v době od října do prosince,
některé i v lednu či únoru dny otevřených dveří. Vytipuj si pár škol
ve svém okolí a zajdi se do nich podívat. Seznámíš se s učebnami,
vyučujícími i žáky školy → to vše by ti mělo výběr usnadnit.

Ale jako první by ses měl zamyslet nad tím, co tě baví (teď nemíním
školní předměty) a co bys v budoucnu rád dělal.

Další odpovědi
Mp2

Juro..

Pokud tě baví přírodopis a chemie… A pokud chceš na vejšku nebo aspoň VOŠku, co třeba veterina ? Zdrávka ?
Jiné obory na toto zaměření asi dnes nehledej..

Télák a češtinu neřeš..
Angličtina průměr…

Pokud prosté nevíš,podicej se na
Infobsolvent.cz

Najdi si školy ve tvém okolí, abys mohl denné dojiždét..
Vyber si podle oboru..

Kdyby ses motal ve strojírenství, vyber si obor, kde využiješ CAD/CAM .. Pokud nechceš skončit někde na mašině v seriové výrobě a začínat směnu s dalšími 400 lidma..

Jediný co ti poradím… Vyber si obor, kterej té bude bavit… A vyber si něco, v čem budeš chttit bejt nejlepší…

Drap

My to nerozhodneme. Budeš si muset vybrat sám.

nyjono

Jak píše ivzez. Zkus se zamyslet, co tě baví, co bys chtěl dělat, až školu dokončíš.
A rozhoduj se podle toho. Třídní učitel/ka by ti mohla s výběrem pomoci. Nebo ti poradí, kde se máš poradit 🙂