Avatar uživatele
Vunas

Nevím na jakou střední školu, nebaví mě žádný předmět ve škole

Ano, nastal čas rozhodout se, kam jít. Už jsem se ptal mnoha lidí, všichni mi řekli:„Jdi podle toho, jakej předmět ve škole tě baví.“
Tato rada mi přišla jako velice dobrá, baví-li tě kreslit di na talentovky a tak dále. To, co mě baví A.K.A Fotbal, hraní na počítači, a hádání s Amíky o tom, co je pravej fotbal, neberem ve škole.
Navíc jsem nenašel zálibu v žádném z předmětů ve škole i přesto, že mám dobré studijní výsledky a na všechno se pečlivě učím. Na sportovní školu určitě nejdu, nemám na to plíce a sílu.
A proto padá v úvahu Gymnázium. Ale upřímně, k čemu mi budou ty srajdy, který mi budou jen na zkoušky na vysokou ?
Často přemýšlím nad tím, že bych mohl dělat psychologa, když se snažím chápat pocity ostatních, ale to bych musel na Zdrávku, což mne ani náhodou netěší.
Nemám nijaké životní cíle, ale nějak se živit budu muset. Pro co bych se měl rozhodnout ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10, gagaga před 3714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

na psychologa nemusíš jít na zdrávku,
jak píšeš můžeš jít na pedagogickou
školu a poté studovat např.dálkově :
http://studen­t.finance.cz/zpra­vy/finance/369929-dalkove-studium-psychologie-a-humanitnich-oboru-v-cr/
Doplňuji:
budeš mít maturitu
pak můžeš dojíždět na jakoukoliv
fakultu, kde se dálkově vyučuje ta
psychologie a jiné humanitní vědy
a ještě si něco vyděláš 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Pokud máš dobrý prospěch, běž na gymnazium a potom na VŠ ( pokud by jsi chtěl být psychologem ). Zdrávku nemusíš mít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

tak ji přeskoč a jdi rovnou na vysokou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Běž k lopatě a budeš mít po starostech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

dělej to co tě baví. V dnešní době stačí vymyslet i nějakou kravinu a zbohatneš na tom 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zistan

Psychologa navštiv nejprve sám, pomůže ti uspořádat priority. Svaly ti vyrostou hraním fotbalu ne hádáním se o něm.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

gagaga: noco, já znám cikána co to takhle udělal

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Bolak: to ale je „vtip“, je tam v laboratoři v lihu.

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

né, ale taky přeskočil základku a šel rovnou na zvláštní

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

😁

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

coé, já říkám, když na to má tak ať to zkusí

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek