Proč se mi nenabíjí mobil?

Připojím to kamkoliv a nenabíjí se. Zkusil jsem i jiné nabíječky. Když to připojím, tak mi to vibruje, jakože se to nabíjí nebo se to nabít chce, ale nic se neděje. Stalo se mi to už 1× a teď po nějaké době znova. Čím to může být?

Vyřešeno? Závada asi vyřešena. Zapojil jsem to do jiné zásuvky (pravděpodobně s větším napětím) a už to najednou jde. Důvod? Zapojil jsem to předtím jinam a nic, do počítače a také nic..

Odpovědi
Rohlik

Spinavy konektor v telefonu? Stara (poskozena) baterka? Poskozene obvody, ktere jsou propojeny s baterii?
Je mnoho duvodu proc muzes mit problem s nabijenim baterie.

anonym

kromě poškozeného / zaneseného konektoru usb může být poškozana i samotná baterie. Pokud máš baterii starší než dva roky je to pravděpodobné, pokud je baterie nepřirozeně nafouknutá byla poškozena letním vedrem, ani takovou baterii už nenabiješ 🙂

anonym

Pohlo se kabelem a už to zase nejde

anonym

Závada asi vyřešena. Zapojil jsem to do jiné zásuvky (pravděpodobně s větším napětím) a už to najednou jde. Důvod? Zapojil jsem to předtím jinam a nic, do počítače a také nic..

Rohlik

To bude spis nahoda, nez vyreseni tveho problemu :)