Baromut

Bere nabíječka elektřinu, pokud je zapojená v zásuvce, ale mobil zrovna nenabíjím?

Nejlepší odpověď
gecco

´Dneska´ už ne, spínané zdroje, když nemají odběr, ´nežerou´…
Sáhni si na nabíječku zapojenou do zásuvky (bez připojeného mobilu) – hřeje?
Pokud ne, je její odběr neměřitelný…
😉

Další odpovědi
Hlada

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/basti-nabijecka-elektrickej-proud-i-kdyz-na-ni-zrovna-neni-napichnutej-mobil#discussion

jáára

Ano. Asi úplně stejně jako by tam mobil byl zapojen, ale neměřil sem to.

lexx

jo ale zcela minimální, elektroměr v rozváděči na chodbě se ani nehne

Dochy

Ano, ale zpravidla opravdu hodně málo. A už se to tu řešilo, Hlada i našel odkaz…

odik

jáára: A kam pak by se ta elektřina asi poděla?