HDMI

Jak to že mě nenabijí nabíječka?Když ji zapojím do mobilu tak je celá rozvyklaná.Jak to opravit?

Nejlepší odpověď
Katusa

Dojít do obchodu s mobilama a koupit novou…

Další odpovědi
Bičiště

Přežvejkaly se ti drátky v kabílku. Je to tím, jak kabílek pořád navíjíš.Jdi si koupit novou, stojí 150 kč. Pokud jsi kutil,zkus tělísko rozebrat a zkoumat, kde došlo k přerušení kabílku, pak měn, pájej,zkoušej.My co na to nemáme čas si koupíme novou