Heřman

Proč když připojím mobil na nabíječku tak se mě mobil nenabíjí.

V mobilu se zobrazí vizuálně že se nabíjí ale fyzicky baterie je buď stále na (třeba 20%) nebo energie v baterii klesá.

Odpovědi
Michal Kole

Asi je špatná baterie – musí se koupit nová nebo se poškodila elektronicky nabíječka

nebo přerušení vodiče uvnitř kabelu od zásuvky do konektoru nebo přímo mezi vodiče a konektoru,

nebo je nějaký problém přímo v elektronice nabíječky nebo v nabíjecích obvodech mobilního telefonu