Nemohu usnout bez léků na spaní. Co s tím dělat? Procházky ani uvolňování k usnutí nepomáhají.

Odpovědi
dědapetr

Skusit čaje z meduňky ze šišek chmele a jiné na uklidnění,také persen.

dudu

Pokud u toho neusnete, podívejte se prosím na celé vystoupení prof. Hešla v posledním Všechnopárty – mimo jiné zde řeší léčbu nespavosti zcela netradičním způsobem:
http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/100909259­08-vsechnoparty/211522161­600007/

Hezkou zábavu.

Michal Kole

Asi jste na lécích závislí. Musíte navštívit lékaře, patrně vám sníží dávky léků. Rychle vysazení nedělá dobrotu – máte pak absťák.

mosoj

Zkuste se fyzicky unavit jakýmkoliv způsobem. Procházka je málo. Nebo něco udělat co vám přinese sebeuspokojení. Já vím, dobře se to říká .................

Terryle

Navrhovala bych jedno k druhýmu – unavit se, delší dobu před spaním nepít černý nebo zelený čaj (natožpak kafe), naopak si udělat meduňku nebo jiný bylinky, po kterejch se dobře spí (čaje na spaní se dají koupit celkem běžně – v lékárnách apod). Někomu dělá před spaním dobře teplý mlíko s medem. Nebo dvoudecku vína nebo panáka tvrdýho alkoholu (pokud se to nebije s vašima práškama na spaní).
A pomalu začít snižovat dávky léků. Třeba po čtvrtině tablety a pozvolna, ale snižovat…

BandiOl

Je dobré začít cvičit tajči, čchikung, nebo jógu.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?12,ok-alfa-115-ml