panxnotdead

Nejlepší rocková skupina?

Ještě je samozřejmě spousta jiných.. Nirvana, Scorpions, Black Sabbath, AC/DC, Kiss, Def Leppard, Alice Cooper, Joan Jett, The Clash, Whitesnake, Pink Floyd, Foreigner…
Doplňuji:
Jo já vím, že tam jsou zpěváci atd.. ale rock ve velkým pojmu :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Jiná- napište název

Příteli, máš v tom poněkud bordel. 🙂

  1. Nirvana je skupina grungeová
  2. Black Sabbath je skupina heavymetalová
  3. Alice Cooper je zpěvák, nikoli skupina
  4. Joan Jett je zpěvačka, nikoli skupina
  5. Metallica je skupina trash-metalová
  6. Iron Maiden je skupina heavymetalová

Doplňuji:
@IceT: Že něco nějak bylo, to je možný, však já píšu jak to je a ne jak to bylo. 🙂

Alice Cooper, narozen jako Vincent Damon Furnier (* 4. února 1948 Detroit, USA) je americký rockový zpěvák, textař a hudebník, jehož kariéra překlenuje čtyři desetiletí.

Další odpovědi
ten který je

Jiná- napište název

Doplňuji:
Opravdu těžká otázka.Tak třeba Led Zeppelin.Před pár lety měli koncert v Londýně.Šlape jim to na 100 % a mladý Bonham se opravdu potatil.K Vánocům jsem si koupil jejich box s CD a DVD právě z toho Londýna.Nádhera!

quentos

Jiná- napište název

The Cranberries, ale koukám, že do toho jsou zamíchaní i zpěváci, v tom případě bych hlasoval pro Sheryl Crow

iceT

Jiná- napište název

Dovolím si oponovat Aleshovi-„Alice Cooper“ bylo původně jméno skupiny, jejíž vedoucí osobností byl Vincent Furnier. V roce 1974 si Furnier změnil jméno na Alice Cooper a spustil svou sólovou kariéru. Od dob, kdy v roce 1965 vydali svůj první singl, ještě jako „The Spiders“, skupina Alice Cooper vstoupila do hlavního mezinárodního hudebního proudu hitem „I'm Eighteen“ z alba Love it to Death z roku 1971, následoval hit „School's Out“ (1972) a svého uměleckého úspěchu dosáhl albem Billion Dollar Babies (1973). Cooperova sólová kariéra začala koncepčním albem Welcome to My Nightmare v roce 1975.
To jen tak pro zajímavost.

No,z uvedených se mi docela líbí od každého trochu,ale ani jedno není to pravé ořechové.Mě se třeba víc líbí Lordi,Nightwish,Sa­baton…

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­lice_Cooper

briketka10

Jiná- napište název

mám jich hodně oblíbených
ani by se sem ani nevešly ☺
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oblibene-pisnicky
nevím, jestli jsou toto vše rockové songy, ale určitě
patří mezi mé nejoblíbenější a ještě od Supertramp
http://www.you­tube.com/watch?v=t0xYm­LCMUrs

Rocker

Jiná- napište název

Doplňuji:
Nemám svoji nejoblíbenější,líbí se mi jích spousta.

Braník

Jiná- napište název

píšu teda jinou -Led Zeppelin,
potom neberu v potas jestli je heavy nebo rocková,ale mám rád bigbít,jsem rocker od mlada.AC/DC,Pink Floyd-naprostá klasika k nepřekonání,B­.Sabbath.Deep Purple,
z těch nových ted- Firkin,Folksto­ne,Gamma Ray

Jikra

Jiná- napište název

To je opravdu těžká otázka. Těch nejoblíbenějších skupin mám min.10 ale nedovolil bych si z nich sestavit pořadí. Ono to bude spíš náladou a momentálním rozpoložení co si člověk zrovna pustí jako tu nej kapelu. I když už jsem teda značně odrostlej a mechem pokrytej rocker tak z těch co píšeš já bych dal asi Guns N´Roses. A z těch mých zhruba 330 CD a MiniDisků s desítkami a desítkami skupin má u mě co do počtu největší zastoupení Virgin Steele a Axel Rudi Pell.

Emefej

Jiná- napište název

Doplňuji:
Doors, Led Zeppelin, Jethro Tull, Ten Years After a velká řada dalších…

Lenča59

Jiná- napište název

Samozřejmě skupina kde hraje můj tatínek =) =D to si myslím já, ale jméno skupiny psát nebudu, takle odhalovat se nechci ;)