Pokročilý

Nejlepší rocková skupina?

Ještě je samozřejmě spousta jiných.. Nirvana, Scorpions, Black Sabbath, AC/DC, Kiss, Def Leppard, Alice Cooper, Joan Jett, The Clash, Whitesnake, Pink Floyd, Foreigner...
Doplňuji:
Jo já vím, že tam jsou zpěváci atd.. ale rock ve velkým pojmu :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jiná- napište název

Příteli, máš v tom poněkud bordel. :-))

1) Nirvana je skupina grungeová
2) Black Sabbath je skupina heavymetalová
3) Alice Cooper je zpěvák, nikoli skupina
4) Joan Jett je zpěvačka, nikoli skupina
5) Metallica je skupina trash-metalová
6) Iron Maiden je skupina heavymetalová
Doplňuji:
@IceT: Že něco nějak bylo, to je možný, však já píšu jak to je a ne jak to bylo. :-)

Alice Cooper, narozen jako Vincent Damon Furnier (* 4. února 1948 Detroit, USA) je americký rockový zpěvák, textař a hudebník, jehož kariéra překlenuje čtyři desetiletí.

Další odpovědi:

Zlatý

Jiná- napište název

Doplňuji:
Opravdu těžká otázka.Tak třeba Led Zeppelin.Před pár lety měli koncert v Londýně.Šlape jim to na 100 % a mladý Bonham se opravdu potatil.K Vánocům jsem si koupil jejich box s CD a DVD právě z toho Londýna.Nádhera!

Zlatý

Jiná- napište název

The Cranberries, ale koukám, že do toho jsou zamíchaní i zpěváci, v tom případě bych hlasoval pro Sheryl Crow

Zlatý

Jiná- napište název

Dovolím si oponovat Aleshovi-„Alice Cooper“ bylo původně jméno skupiny, jejíž vedoucí osobností byl Vincent Furnier. V roce 1974 si Furnier změnil jméno na Alice Cooper a spustil svou sólovou kariéru. Od dob, kdy v roce 1965 vydali svůj první singl, ještě jako „The Spiders“, skupina Alice Cooper vstoupila do hlavního mezinárodního hudebního proudu hitem „I'm Eighteen“ z alba Love it to Death z roku 1971, následoval hit „School's Out“ (1972) a svého uměleckého úspěchu dosáhl albem Billion Dollar Babies (1973). Cooperova sólová kariéra začala koncepčním albem Welcome to My Nightmare v roce 1975.
To jen tak pro zajímavost.

No,z uvedených se mi docela líbí od každého trochu,ale ani jedno není to pravé ořechové.Mě se třeba víc líbí Lordi,Nightwish,Sabaton....

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/A lice_Cooper

Zlatý

Jiná- napište název

mám jich hodně oblíbených
ani by se sem ani nevešly ☺
Doplňuji:
http://www.odpovedi.cz/…
nevím, jestli jsou toto vše rockové songy, ale určitě
patří mezi mé nejoblíbenější a ještě od Supertramp
http://www.youtube.com/…

Stříbrný

Jiná- napište název

Doplňuji:
Nemám svoji nejoblíbenější,líbí se mi jích spousta.

Bronzový

Jiná- napište název

píšu teda jinou -Led Zeppelin,
potom neberu v potas jestli je heavy nebo rocková,ale mám rád bigbít,jsem rocker od mlada.AC/DC,Pink Floyd-naprostá klasika k nepřekonání,B.Sabbath.Deep Purple,
z těch nových ted- Firkin,Folkstone,Gamma Ray

Stříbrný

Jiná- napište název

To je opravdu těžká otázka. Těch nejoblíbenějších skupin mám min.10 ale nedovolil bych si z nich sestavit pořadí. Ono to bude spíš náladou a momentálním rozpoložení co si člověk zrovna pustí jako tu nej kapelu. I když už jsem teda značně odrostlej a mechem pokrytej rocker tak z těch co píšeš já bych dal asi Guns N´Roses. A z těch mých zhruba 330 CD a MiniDisků s desítkami a desítkami skupin má u mě co do počtu největší zastoupení Virgin Steele a Axel Rudi Pell.

Stříbrný

Jiná- napište název

Doplňuji:
Doors, Led Zeppelin, Jethro Tull, Ten Years After a velká řada dalších...

Pokročilý

Jiná- napište název

Samozřejmě skupina kde hraje můj tatínek =) =D to si myslím já, ale jméno skupiny psát nebudu, takle odhalovat se nechci ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.