wenda

Nevíte někdo něco o australské hudbě? – jazz, klasická hudba, country, rock, pop. Neznáte nějaké dobré webové stránky?

Nepište prosím nic o Didgeridoo a aborigincech. Spíše mi jde o populární hudbu (jazz, country, rock, pop, klasická hudba).

Nejlepší odpověď
quentos

  • z Austrálie pochází jeden člen skupiny Bee Gees a jeden člen Red Hot Chili Peppers. Nejslavnější australská kapela je asi AC/DC, dále např. metalová kapela Nocturnal.

Z populární hudby – čarokrásná australská zpěvačka Natalie Imbruglia. Její hit „Torn“ byl užit jako soundtrack v seriálu „Ošklivka Katka“.

Zdroj – sesbíráno všude možně, mám již léta celou databázi známých hudebních interpretů a jejich původu, průběžně doplňovanou.

Další odpovědi
ten který je

Další rockové skupiny z Austrálie – INXS,Wolfmother,Mid­night Oil,On Thorns I Lay.

anonym

Zkuste – je to bitva,ale zábavná.Snad najdete to,co hledáte.

http://is.muni­.cz/elportal/es­tud/ff/js07/in­formace/materi­aly/pages/inter­net2_opora.pdf

vagra

Já poslouchám toto výborné Australské country rádio,hrají tam však převážně US country.

http://www.big­countryradio.com­.au/

Kliknout na LIVE PROGRAM RIGHT HERE!-chvilku trvá načtení…