Maki-H

Nevíte, ze kterého hudebního pořadu je tahle fotografie?

Narazila jsem na tuhle fotografii a doma se nemůžeme dohodnout, z jakého pořadu pochází. Nevíte? Mohlo by to být cca z roku 1986.
Nebo nevíte aspoň, co je to za ženu?

Odpovědi
ivzez

Ta žena mi připomíná jednu herečku z Ypsilonky,
ale na jméno si nemůžu vzpomenout.

Už jsem si vzpomněla → připomíná mi Janu Synkovou:
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Jana+Syn­kov%C3%A1&tbm=is­ch

ahold

Uršula Kluková?

marci1

Foto není úplně kvalitní, ale Jitka Smutná? 🙂

petvad

Je to určitě Jana Synková. Fotografie je roztažená do šířky, jako by ji televize zobrazila ve formátu 16:9 místo původního 4:3. Proto zkreslila její normální fyzické proporce. 🙂

hapiky

Jen si říkám, že otázka typu Nevíte, ze kterého hudebního pořadu je tahle fotografie? je příliš tuctová, takových lze poslat hafó.