panxnotdead

Líbí se vám kapela Queen?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mirdas

Ano, líbí

Určitě velká legenda rockové scény s F. Mercurym který si se svým hlasem dělal prakticky co chtěl.
Ano, velice se mne líbí.

Další odpovědi
Agneta

Ano, líbí

Freddie Mercury patří ke světové špičce, byl to fenomén.

zzzzz

Ano, líbí

líbí, miluju je:-))) To je bezkonkurenčně nejlepší z minulého století:-))) Ten jeho hlas byl nepřekonatelný:-)))

Noga

Ano, líbí

Stingo

Ano, líbí

kesim

Ano, líbí

klumprt

Ne, nelíbí

Doplňuji:
Spíš ne, nevyhledávám je. Něco se mi líbí, ale není toho tolik.

jjj123456789

Jiná

Jsou horší i lepší.

cochee

Jiná

Queeny jsem žral, ale teďka bez Freďáka jsou poloviční/už to není ono. Ani Deakon už dávno nehraje.

Hykam

Ano, líbí

Doplňuji:
Je to legenda…

giluro

Ano, líbí

MonkeyKing

Ano, líbí