Zvědavý

Jaká je nejslavnější (nebo nejůspěšnější) hudební skupina ze všech ??

1. Podle vás
2. Podle internetu

díky
Doplňuji:
(nebo co kdy byla ale už není)

Nejlepší odpověď
Hamon

Obecně se říká, že The Beatles. A já bych s tím asi i souhlasil.
Doplňuji:
Tak musím souhlasit s Děda Louda – Alexandrovci. Nenapadá mě „skupina“ zpívající písničky, která by existovala dýl. Takže vlastně musí být nejúspěšnější.

Další odpovědi
marci1

Určitě The Beatles. I pro mně.

www

Už podle toho, že se při studiu hudby vyučují, jsou to The Beatles a králi jsou i pro mne! 🙂

Mika47

Souhlasím. Okamžitě mi naběhlo The Beatles.

Děda Louda

Alexandrovci.

Kelt

Záleží podle čeho chcete hodnotit úspěch? Podle počtu prodaných desek, podle počtu písní, které nazpívali, podle počtu lidí, kteří je shlédli a byli na jejich koncertech, podle toho, kolik jejich písní se stalo hitem a zlidovělo, nebo podle toho, kolik vydělali – i když srovnávat The Beatles a Rolling Stones, a jiné skupiny, které hrají ještě dnes, je problematické.
Nemám rád superlativy, mohu uvést několik typů – ABBA, Beatles, Queen, Dubliners, Puhdys, Omega, Boney M, Smokie atd.

Ozzy21

Podle mě to je skupina Queen..

eRko007

Určitě The Beatles ale napadlo mě taky třeba ACDC nebo Avantasia a možná Sex Pistols