Avatar uživatele
anonym

Jaký je nejlepší hudební festival v ČR?

Je spousta festivalů, ale kdo se má v tom vyznat. Jaký je nejlepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dave09

Velmi záleží z jakého hlediska nejlepší.

Z mého pohledu mám ty nejlepší zkušenosti s Rock For People, který probíhá v Hradci Králové.

Organizačně je velmi dobře zvládnut a velký počet pódií (obvykle 5) nabízí pestrou nabídku hudby. Festival provází bohatý program a jako návštěvník se nikdy nenudím.

Pokud ho však budete chtít navštívit, budete muset počkat do dalšího roku, protože letošní ročník již proběhl.

Zdroj: http://www.roc­kforpeople.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fedasino

záleží na stylu který preferujete, pokud máte radši rockovou hudbu tak doporučuji Master of rock nebo již zmiňovaný Rock for people. K zahození rozhodně také není Benátská noc,na které ja každým rokem je výraznější osobnost či kapela. Letos to byli Guano apes a Tarja, v minulých letech např. Lordi, Scorpions

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dandi

Asik colorsy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jivinho

Dle mého názoru – Rock for People a Sázava Fest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rossy

Určitě je to rock for people pro milovníky téhle hudby pro lidi poslouchající Hip hop doporučuju Hip hop kemp též v hradci králové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vanilka

podle mě osobně Hip Hop Kemp a Hip Hop Jam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Tak jako zastánce Hip hopu to bude určitě Hip Hop kemp. A jinak Rock for People, české hrady..ad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luciefie

Rock for people je hodně šláplej, ale každému se líbí jiný hudební styl a jiná atmosféra, takže každý musí vyzkoušet a přijít na ten svůj nej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oakley

sázava fest

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MargotkaK

Podle mě je nejlepší Trutnov Open Air festival. Rock For People taky super, ale více komerční. V Trutnově se všichni chovají přátelsky a nejlepší je skutečnost, že nás tento rok teprve čeká 🙂http://www.fes­tivaltrutnov.cz/2009/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dandyd

Podle mého názoru Colours of Ostrava. Za akci roku byl 2× oceněn Andělem.
Příští ročník bude ve dnech 8.-11.července 2010

Zdroj: http://www.co­lours.cz/2009/sum­mer/cz/index.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petunka17

Nejlepší fesťák v čechách??? já bych hlasovala samozřejmě pro Benátskou noc. Každý rok je tam spousta těch nej domácích i zahraničních kapel + nádherná příroda okolo (Český ráj to na pohled) a dále České hrady, které se odehrávají na našich krásných hradech (Točník, Švihov…apod.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majdík

určitě sázava fest nebo takovej malinkej festík v lonouvicích

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucka1985

Rock for People

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

To se podle mě moc nedá říct. Záleží co máte rádi za hudbu. Pokud rock, tak určitě Rock For People. Letos tam byla spousta super interpretů. Sama jsem tam byla a moc jsem si to užila. I počasí nakonec vyšlo, což bylo super. Kempování ve stanovém městečku jsem nakonec taky zvládla. Z toho jsem měla teda asi největší hrůzu.

Nový příspěvek