dkk

nejlepší antivirus, který je zdarma?

Ahoj, jaký byste mi doporučili antivirus? Musí být ale zdarma. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
rynek878

další možnost je,

AVG Free Edition 2011 10.0.1152
Hlavní vlastnosti programu:

•licence zdarma pro nekomerční a domácí použití
•jednoduchá instalace a použití
•antivirová ochrana pro soubory a poštu (přímá podpora pro nejpoužívanější poštovní klienty, včetně MS Outlook, The bat! a další SMTP/POP3 klienty)
•podpora pro Windows i Linux
•pravidelné a automatické databázové a programové aktualizace
•účinný rezidentní štít poskytující maximální ochranu
•a mnoho dalšího
link:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/avg-anti-virus-free/

Další odpovědi
Pavluška

dobrý je od microsoftu Security Essentials, pak i Avast!, ale rozhodně se nedají srovnat s placenými (norton).

hanulka11

já mám AVAST

Myšák V.

Ahoj.Všecky placený jsou někdy zadara))).Já používám NOD32 a jsem spokojen.

Retko

Sehnat zdarma NOD32 je mozna pro nekoho problem, avsak neni to nemozne. Kazdopadne urcite jednicka, najde/zadrzi temer vse a nespomaluje pocitac, coz je obrovsky problem vetsiny, a to nemyslim jen ty free.

Duckiller

Jestliže hledáte antivirus zdarma, já bych doporučoval Avast. Ohledně komerčních antivirů si nejsem až tak jistý.