Zlatý

Nadávali jste někdy tak?

Nadávali jste někdy tak jako já teď? píp, píp, píp, píp-musel jsem to vypípat, jinak by to smazali.
Jsem si sáhl do oka rukou od té papriky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak to znám.Ono stačí si olíznout prsty a pálí huba jako čert.A ještě přidám perličku,kdy můj drahý podobně nadával.Masíroval mi záda ICE gelem-hodně větrový,neumil si ruce a šel na záchod,jak tenkrát nadával se zapomenou nedá.Tak pane Miroslave,radši rychle umít ruce i od paprik:-)

Než jsem to dopsala,tak vám pánové poradili:-)

Další odpovědi:

Zlatý

...nadával a ještě víc, když jsem si tou rukou od papriky sáhnul bezděky do trenek :-)

Zlatý

Chtěl jsem tě Mirku varovat,napadlo mne to s tím okem.Ještě pozor až půjdeš na záchod.:-D

ja zuřím právě ted,hodinu nahrávám film a nevím kam se mi v počítči uložil,a změnila jsem i obraz na ploše,bože než já se to naučím,už mě to přestává bavit

Stříbrný

Jako učedníci jsme z malou čili paprikou namazali kliku v dílně. Hrubě nás chválila celá dílna.
Doplňuji:
Stejně působí i Reparil gel. Jenou mi jej lékař předepsal na popraskaný koneček. Jen mi neřek jaká je to hrůza. Za chvíli to přešlo a pomohlo.

Bronzový

No určitě jsem nadávala i víc.Ale u zmíněného tématu jsem si taky docela užila.Jednou v letadle rozdávali vlhčené ubrousky a mohla jsem si vybrat.Tak jsem si tedy vybrala-ten kafrový./Bylo jich nejvíc/Dostala jsem dokonce dva.Šla jsem s tím na záchod a použila ho i jinde než bylo asi myšleno.Prvně nic a pak jsem málem vylítla nad úrovenˇ toho letadla.Trvalo to jen chvilku,ale když jsem od sud vylezla,tak se mi zdálo,že se na mě každej dívá.Nejsem si jistá,jestli jsem totiž nadávala na hlas,nebo ne.

Stříbrný

Ještě víc a to nestrkám prsty do pálivé papriky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.