Avatar uživatele
Miroslavst

Nadávali jste někdy tak?

Nadávali jste někdy tak jako já teď? píp, píp, píp, píp-musel jsem to vypípat, jinak by to smazali.
Jsem si sáhl do oka rukou od té papriky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? lorja, kapka, anonym před 5015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Tak to znám.Ono stačí si olíznout prsty a pálí huba jako čert.A ještě přidám perličku,kdy můj drahý podobně nadával.Masíroval mi záda ICE gelem-hodně větrový,neumil si ruce a šel na záchod,jak tenkrát nadával se zapomenou nedá.Tak pane Miroslave,radši rychle umít ruce i od paprik:-)

Než jsem to dopsala,tak vám pánové poradili:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

…nadával a ještě víc, když jsem si tou rukou od papriky sáhnul bezděky do trenek 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Chtěl jsem tě Mirku varovat,napadlo mne to s tím okem.Ještě pozor až půjdeš na záchod.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ja zuřím právě ted,hodinu nahrávám film a nevím kam se mi v počítči uložil,a změnila jsem i obraz na ploše,bože než já se to naučím,už mě to přestává bavit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jako učedníci jsme z malou čili paprikou namazali kliku v dílně. Hrubě nás chválila celá dílna.
Doplňuji:
Stejně působí i Reparil gel. Jenou mi jej lékař předepsal na popraskaný koneček. Jen mi neřek jaká je to hrůza. Za chvíli to přešlo a pomohlo.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

No určitě jsem nadávala i víc.Ale u zmíněného tématu jsem si taky docela užila.Jednou v letadle rozdávali vlhčené ubrousky a mohla jsem si vybrat.Tak jsem si tedy vybrala-ten kafrový./Bylo jich nejvíc/Dostala jsem dokonce dva.Šla jsem s tím na záchod a použila ho i jinde než bylo asi myšleno.Prvně nic a pak jsem málem vylítla nad úrovenˇ toho letadla.Trvalo to jen chvilku,ale když jsem od sud vylezla,tak se mi zdálo,že se na mě každej dívá.Nejsem si jistá,jestli jsem totiž nadávala na hlas,nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ještě víc a to nestrkám prsty do pálivé papriky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek