dolik

Myslíte že naši politici už mají nahrabáno dost,nebo chtějí ještě víc?

Mám totiž pocit,že pokud oni nebudou mít pocit,že mají nahrabáno na tři generace do předu,tak jim bude úplně jedno,že jsou lidé trpící hlady.

Nejlepší odpověď
Hlada

Naprostá většina lidí včetně dětí dělají to, co je jim ještě dovoleno. Proč by se politici měli chovat jinak? Politiky máme takové, jaké jsme si zvolili a dělají to, co jim ještě projde.

Další odpovědi
Jikra

No to ani náhodou proto že peněz není nikdy dost a s jidlem roste chuť.

hanny 2

No blázníš,ti nebudou mít nikdy dost!

Redog

já si myslím že i kdyby měly nahrabáno na deset generací dopředu že budou hrabat pořád. Jsou to nenažraný hovada a je jim jedno co bude s obyčejnýma lidma.

lexx

to je právě prokletí peněz…málo, málo stále málo ! protože: co by kdyby…jednou půjdou od valu no a co potom ? prací živit se ? co umí ? kdo mě zaměstná ? ale, prosím Vás