Rokio

Myslíte, že jste rasistou?

Já osobně si nemyslím, že jsem rasista. Černoši, australoidní rasa, ani asiaté mi nevadí. Mám averzi pouze k těm cikánům, kteří nepracují a dělají nepořádek a k takovým muslimům, kteří to se svojí vírou přehánějí.

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem rasista, Nevystupuji proti jiným rasám, obecně. Ale chování mnohých neschvaluji.

Přiznávám, že mně vadí muslimové kvůli jejich fanatické víře a nadřazenosti. Znám mnoho slušných Romů, ale i mnoho „zlých“ Čechů.

Nejvíc se setkávám s Vietnamci. Ty, které znám, nevybočují z normálu. Ale v menším městě je to zřejmě jinak než ve velkém městě, kde se nechovají čestně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.