Pokročilý

Myslíte si, že Odpovědi.cz jsou sociální sítí?

Odpovědi.cz jsou sociální sítí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Domníváme se, že nikoliv, protože je na mém rozhodnutí kolik informací o své osobě a okolí uvolním do sítě. Určitá opatrnost a diskretnost je určitě na místě.
Sympatická je na těchto stránkách především možnost bez ostychu se, za respektování běžných společenských norem, ptát a diskutovat prakticky o všem a jistota, že často obratem obdržím většinou smysluplnou informaci či radu.
Doplňuji:
je ovšem fakt, že z každé události lze dosti vyčíst., např. jestliže je moje paní bytná několik dnů mimo domov a neozývá se a pak na svém účtě vidím, že někde v určitý čas proběhl výběr třeba tisíckovky pak jsem v klidu a beru na vědomí, že choť žije a je zdravá protože mírně utrácí. Cizí ruka by účet ihned vytunelovala až do limitu. Souhlas?

Další odpovědi:

Pokročilý

Z Wikipedie:
Sociální síť (správnější ale méně používaný název je společenská síť, komunita) je propojená skupina lidí, kteří se navzájem ovlivňují. Sociální síť se tvoří na základě zájmů, rodinných vazeb nebo z jiných důvodů... Tento pojem se dnes také často používá ve spojení s internetem a nástupem webů, které se na vytváření sociálních sítí přímo zaměřují (Facebook, Lidé.cz, …), sociální sítě se můžou vytvářet také v zájmových komunitách kolem určitých webů, například na jejich fórech.

Mě teda vyplývá, že je i není. :-)

Zdroj: cs. wikipedia. org/wiki/Sociáln%C3%AD_s%C3%AD ť

já si myslím,že to tady jde pěkně rychle do kopru.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.