jirka F

Myslíte si, že ještě do Vánoc zde získám stříbro?

Do stříbra mě zbývá už jen 2333 bodů do vánoc hádám že to nebude když na bronzovou jsem se dostal za 2 léta.

Rokio už se tady koupe ve stříbře a já ještě mám jenom bronz.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Rokio

Promiň, Jirko, ale myslím, že ne. Odhaduji, že ti to bude trvat minimálně 2 roky (spíše 3 léta).

Doporučuji ti zlepšit stylistiku, gramatiku a samozřejmě i pravopis. Uč se český jazyk, trénuj diktáty a čti knihy, aby si se zlepšil v češtině.

Také čti zprávy, abys měl lepší všeobecný přehled. Vynech bulvár.

Když budeš mít všeobecný přehled a dobrou znalost češtiny, budeš pak pokládat lepší otázky a kvalitněji odpovídat.

Další odpovědi
marci1

Teď jsi mě rozesmál: koupe se ve stříbře! 🙂 Vidím to v živých barvách. Za to ti dávám jeden bod ke stříbrné.

Drap

Myslím, že ne

Ametyst

Když se budeme hoooodně snažit. 🙂

zbyndo

Ide to len teoreticky,a to tak, že by si musel do Vianoc získať každý deň 37,629 bodov, praktický to nedokážeš, buďme realisti,ale ak sa o to pokúsiť, želám veľa zadaru,aj snaha sa cení

ivzez

K Rokiově odpovědi, jež se mi výjimečně zdá skoro dobrá,
doplním, že na té češtině záleží víc, než si řada lidí myslí.

Srozumitelné otázky (neuzavírané předčasn2 → víte, kolik jsem
Vám jich jen kvůli uzavření neocenila?) vzbudí zájem více uživatelů,
srozumitelné odpovědi zase více palců.

Všeobecný rozhled je důležitý, ovšem jen pro toho, kdo s ním
dokáže nakládat, udělat si vlastní názor a ten pak prezentovat.

Podívejte se na Podívejte se na žebříček na úvodní straně.
Za 30 dnů získalo 1. místo 923 body, desáté 244.
Kolik bodů máte za 30 dnů? Do Vánoc zbývá 61 dnů…

Kepler

Jak tak koukám na tvůj profil, tak tady jsi skoro 6 let a za tu dobu ses dostal lehce přes půlku cesty, takže…

Kelt

Tak jsi v podobné situaci jako já. Taky jsem si říkal, že budu letos zlatý. To bych musel denně dělat 24 bodů, a nyní dokonce 27,5 bodu. Ale není třeba spěchat.Když nebudu mít letos zlato, bude to příští rok. A třeba ty budeš mít také příští rok stříbro.

aliendrone

„Vše jest možné tomu, kdo věří.“ (Marek 9:23) ;)

Ale ruku na srdce – je to málo pravděpoédobné. A vůbec – proč se zaobírat stříbrem, když bys měl hlídat, abys neschytal trochu olova? Však víš, je tu Dochy a další ZLOČINCI! ;) :D :D

jirka F

Ametyst:Hodně snažit to bych musel psát otázek nejmíň 300 za týden(přeháním).

jirka F

marci1: Děkuji za bod. :)

Rokio: Děkuji za udílené rady.Čtu jak můžu,ale času na to moc není.

ivzez

Samotné čtení nestačí, ale je důležité.

Na ten rozhled pozor!
Aby nám tu pak nepřibylo Rokiovských
„univerzálních pravd“.