annas

Manon je všecko, co neznali jsme dosud? … Všimli jste si, že je zaslouženě stříbrná?

Briketka je někde na návštěvě, takže gratuluji já. Manon, vzhůru ke zlatu…
Připojíte se k blahopřání?

Nejlepší odpověď
manon

…Se tady probírám otázkami a co nevidím :D:D Jste moc milí. Kvůli takovým, jako jste vy, sem má smysl chodit. Děkuji všem za upřímná přání. Stříbro celkem překvapilo. Poslední bodíky přibyly za novoroční přání, popravdě jsem čekala, že otázka bude smazána – možná ještě bude :) a já se pak stanu historicky první, která se stala stříbrnou dvakrát – takže bolaku nejásej, ještě ze mně ta slitina může být :D

Další odpovědi
johana 56

Srdečně gratuluji a děkuji.

„Manon je motýl,manon je květ.“
Dnes stříbrný vítá ji svět.
Čeká ji druhá půlka cestičky
než ve zlatou změní se barva hvězdičky
Protože velkou bojovnicí je
ochotně dalšími znalostmi přispěje

bolak

Plesejte nad tou novinou, že manon už není slitinou!

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=4YQ_Kdk­Ip_0

Briketka není na návštěvě, ale ráda přenechala garatulaci..
a Tobě Manon přeji zařazení mezi nás zlaté co nejdřív ☺

Damiana

Jasně, že ANO!
Koukám, že tady se naděluje i po Vánocích – a rovnou ve stříbře…:-)
Blahopřeji milé kolegyňce k zaslouženému postupu.:-)

Illines

Gratuluji i ja-jen tak dal.

terry

Teď jsem se přihlásila a hned novinka.
HURÁ, HURÁ, HURÁ.
Gratuluji a vzhůru ke hvězdám. Zlatým .-).

anonym

Jsem ostuda, myslela jsem, že manon už dávno (nejméně) stříbrná je! :)) Tak tedy veliká gratulace!!!!

david22

Také já přidávám VELKÉ gratulace :)

Drap

Blahopřeji a přeji další úspěchy.

iceT

Jééé,já chci ty gratulovat...­...GRATUJUJI moc

RyuzakiKate

Hodně štěstí, manon, děkuji za všechny užitečné odpovědi a ať se ti daří :)

pusinka50

Tak jsem přemýšlela, že tě čeká brzy stříbro a ono se to najednou stalo, také moc blahopřeji.:-)

Jikra

No tak já bych se taky velice rád připojil ke zdejší sešlosti a z celého srdce rád pogratuloval -manon- ke stříbru. Dobrá práce a teď vzůru ke zlatu.

hanny 2

Manon – promiň,jsem asi poslední gratulant /teď jsem přišla z práce/,všechno už bylo řečeno – tak Ti jdu rovnou něčím dobrým připít – na stříbro a na zdraví!!!!!

anonym

Tak u této otázky se zase sešla zdejší elita jako myši k sejru. 😁

anonym

Též gratulace – jak vidno i v povánočních doprodejích lze získat cenné dary.
Stáváš se 66. členkou klubu Au & Ag.
(Takže doplněk přání, aby ses tím nestala zároveň další z okruhu podezíraných mazajících s oprávněním).

Pájo

Gratuluju ;)

vlk samotař

Sice pozdě,ale přece-BLAHOPŘEJI

fcoop

Dovolil bych si také popřát – trochu pozdě,ale lepší pozdě,než nikdy.

manon

Nikdy není pozdě :) Dík.

anonym

manon Ajstajnova … je pro me uz davno zlata !! :)
vas nikdo po nocich nebodovava , mate tedy stribro opravdu zaslouzene .. a zacinam vas a bolaka podezirat, ze vy umite i velkou nasobilku zpameti .. !
P.S. jsem na horach, trosicku sankuju, tak jsem tu malo .. :)
vse nej .. -iv-

manon

iv: Dík :)) Paměť, paměť…co to je? Nemůžu si vzpomenout… Na horách bylo dnes hezky, což? ;)

Sůwa

Manon, gratuluji z celého srdce ♥, protože to je opravdu zasloužené. Hlavně se nenech strhnout k dobodovací akci, to by tě snad ani netěšilo. Já taky doufala, že se budu pohybovat nějakou dobu mezi stříbrem a zlatem, ale nějak se mi to nepovedlo…

manon

Sůwa – jako myslíš, abych nehonila zlato? :))) Neboooj, to u mne nehrozí, nejsem tady kvůli bodům, i když je někdy dávám a někdy dostávám – to jde tak nějak jedno s druhým, s tím, že člověk tady říká své názory, sbírá informace a taky čte názory, informace a rady druhých. Ke zlatu je daleko a dlouho to tak myslím zůstane :)

Sůwa

To se ti zdá, já dlouho odpovídala jen do diskuze a doufala jsem, že mezi tím ten bodový žebříček bude zrušen. Dokonce jsem v tom smyslu psala i adminovi, ale nazadařilo se. Snad teď aspoň můžu dávat víc palečků, jenže ty se zas počítají do žebříčku… Zatraceně…

manon

Já už na žebříček nekoukám. A když mi tam pohled sklouzne, vidím zcela něco jiného, než nějaké pořadí.
A jedno mi věř – ať ta má „medaile“ bude mít jakoukoliv barvu, budu to vždy a pořád jenom já – obyčejná …(manon)…budu – pozlátka mne nemůžou změnit.

briketka10

johanka má ale básnický
střevo to se jí povedlo ☺

johana 56

Briketko dík,střevo jsem,jako vždy jsem to chtěla vložit do diskuze.Zvonil správce s papírama a omylem se to objevilo jinde.

manon

…povedlo :) A annas milé, že sis všimla :) Nebudu děkovat jednotlivě, ale vám tady v diskusi díky taky – samé milé „tváře“ a je jedno, že bez tváří :)

ten který je

Rád se připojuji ke gratulaci.

vagra

Blahopřeji :)

kapka

Určitě gratulace!!!