Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl stribrny !!! 🙂 P.S. Jestli to neklapne ted ( ty moje vdavky ) , tak uz nikdy !!

Pak uz je na rade jedine mlady Vivatis !! 🙂
Blahopreji vam ke stribru i k ziskani pot. nevesty ! :-p
🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? anonym, rynek878, Berušinka, salsa verde, Andělé, Kerberus, johana 56, tom004, barnajka, dědapetr, gnosis, Deli, anonym, Nazdar Bazar před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Rád,se připojuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Také gratuluji ke stříbru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

  • iv-,je to supr,že to tak hlídáš!Já bych chtěla teď popřát Dr.Axlovi k získání stříbrné příčky.Škoda,že takových lidí,jako je budoucí manžel -iv-tak málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Já už Dr.Axlovi gratulovala u jeho příspěvku – nemohla jsem odolat, ač o to prosil :))

  • iv-, ty vdavky ti určitě vyjdou, cítím to v kostech!!! Dr.Axl do tebe sice v jednom kuse šije, ale asi je to to pověstný: co se škádlívá.. ;)

Na vivatise zapomeň, toho pak můžete adoptovat!!!! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Gratuluji Dr.Axl především k nevěstě s neskutečným postřehem! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Opět přicházím téměř poslední, i když jsem dopoledne stříbro registrovala. Ale naše -iv-, jak všichni víme, má přednostní právo vybrat si ženicha… Jenže jsem nepředpokládala, že už před svatbou bude koukat po jiných…

Dr.Axl, gratuluji ke stříbru, ale čeká vás kov cennější – zlato…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Nooo konečně -iv- 🙂,před chvilkou jsem Vám i Dr.Axlovi napsala k jeho otázce,kterou najdete v Anketě. Dr.Axlovi jsem pogratulovala a Vám psala,kde jste,at si pospíšíte,nebo Vám ten dlouho vysněný ženich uteče…:-) Tak snad Vám neutekl a ještě jednou:

Dr.Axl-upřímně Vám ke stříbru gratuluju,máte ho opravdu zasloužené,jste tu tak krátce a letíte tryskem k nebeským výšinám.
Chci Vám poděkovat za zajímavé a velice poučné i vtipné odpovědi (lecos se z vašich výrazů naučím) a už Vám popřát zlato,které na Vás při Vaší rychlosti čeká už za rohem…:-)

Tak kde jste zase Vy,uteče Vám nevěsta.....
Doplňuji:
Teda Dr.Axl,Vy jste fakt gentleman,to jistě Vaše drahá novomanželka ocení…:-)
A kdepak máme svatební koláčky??…ty si jistě necháme všichni líbit…:-))

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Dr.Axl gratuluji =) Tak jste se -iv- dočkal =)
Doplňuji:
barnajko: Písni mi – musím si postěžovat na adminy – to je děs – koukám, že pro všechny kodex neplatí stejnou měrou =(

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

gratuluju k stříbru a k zásnubám ;)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

velmi vám gratuluji k Vašemu sříbru a jak vidím tak Vám budeme brzy gratulovat znovu avšak k jiné příležitosti! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ad andělé i všichni ostatní, musel jsem napřed dát přednost nevěstě, protože mi něco naznačila o potupné pomstě o svatební noci.
Jinak lidičky, všem vám děkuji za přízeň a podporu a tímto jste všichni naši svatebčané.
Doplňuji:
P.S. -iv- byla autmo mimo a přikázala mi, abych vás zadržel vlastním tělem i za cenu života.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pani Doktorová -iv- no konečne. Tak ma svrbeli prstíky aby som blahoželala. Už môžem konečne.
Dr.Axl blahoželám k striebru a k neveste.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Taky se pripokuji ke gratulantum. Vzhuru ke zlatu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

gratuluji ke zdolani dalsi mety a ziskani nevesty:) , ted jeste ta nejvyssi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kodex:Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.To už vám tolik nevadí,ale opakované otázky,i pro nové registrované ,ano ?

Zdroj: Kodex odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Odpověď uživatele Dr. Axl byla dobodávana podvodně, palec od uživatelky ocko byl přidělen více jak rok od zadání otázky. V době vložení odpovědi zde ocko ještě nebyla ani zaregistrována.

Děkujeme za pozornost 🙂

před 4095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad barbakan, my jsme ničím kodex neporušili, protože jsme rande rovnou přeskočili a o svatbě tam není ani ťuk.
Ty už máš doma polskou manželku, tak dopřej štěstí taky druhým!

před 4615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ještě bych chtěl poděkovat méně veřejně a bez legrácek, ale o to víc jmenovitě Kerberus, u níž jsem měl díky intelektuálnímu souznění opravdu velkou podporu.
Dokonce se domnívám, že leckteří řadoví uživatelé ani zdaleka její cenu a přínos, nedoceňují.

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Podepisuji!

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dr.Axl-to se k Vám velmi ráda přidávám,Kerberus si zaslouží veké ocenění,její otázky i odpovědi jsou velice poučné a skutečně zajímavé.
Já osobně jsem jenom ráda,že s takovými inteligentními lidmi tu můžu být a HODNĚ se naučit. Spousta informací je opravdu cenná.

Alo pozor,pozor,jste čerstvě ženatý!!!

  • iv- je tu všude.....:-D

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andělé, ty, ty, ty!
Jednak jsem uvedl, že tentokrát „bez legrácek“ a za druhé je Kerberus vdaná a natolik zralá, že netrpí ženichohonbou jako jistá… (všichni víte kdo, já jsem už dnešním dnem snoubenec, tak nesmím jmenovat).
Ale když už jsi mne tímto oslovila, musím i pro ostatní připojit omluvu dočasné nepřítomnosti. Byl jsem bleskově v luxusním zlatnictví Na příkopech, kde jsem kupoval snubní prstýnek pro iv, ale byl tak nekřesťansky drahý, že jsem nakonec jako záruku na zbytek pohledávky, musel podepsat darovací listinu vlastních orgánů (naštěstí až po smrti).

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dr.Axl-já vím,já vím…ale neodolala jsem si rýpnout…:-D. To mě tu také baví 😁

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl , klidne darujte uz pred svatbou. 🙂

  • iv-

A Kerberus je nase svedkyne a Andele take … a Berusinka , Led , Bernajka .. jezisimaria , tech by jeste bylo … 🙂 -iv-

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Och, můj čerstvý miláčku iv, svědky můžeme mít jen dva, tak pasujme zbývající za družičky.

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Tak já se funkce svědka vzdávám. Ale za to chci jít vivatisovi za kmotru! :))

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Děkuji všem. Zjišťuji, že -iv- a Dr.Axl mě poctili důvěrou – nepoštěstí se každému, aby se stal virtuálním svědkem. či první družičkou (mladou!!!).. Důležité je zúčastnit se… Ještě jednou díky za to, že k vám patřím, za vaši důvěru …

Dr.Axl – jen aby nevěsta -iv- brzy nezačala žárlit na tolik spřízněných duší… nevím, nevím… Připíjím na vaše zdraví …-iv-, to už je snad poslední ženich? Snad se neobjeví další?

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kerberus , uz zacinam premyslet , ze az se rozvedu s Dr. Axlem , ze si pak vezmu mladsiho. ( asi vite koho ) 🙂 -iv-

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek