Miroslavst

Snad jsem zvolil správnou kategorii neboť chci znát váš názor na tuto věc a to především od těch, kteří zde nejvíc kážou

Než jsem začal pokládat tuto otázku, ověřil jsem si pár informací-to jen pro pořádek, než začne to pravé nadávání.
Rovněž musím říct, že jsem se nechtěl zapojovat do hádek, které zde vznikají, neboť jsem si řekl, že odpovědí mám už akorát dost. Bohužel má povaha mi nedovoluje pokud se zde na někoho háže jakákoli špína být netečný. A jelikož se zmiňujete i o mně, musím stejně reagovat.

Takže začnem třeba s bodama. Jak už jsem říkal, jsou mi úplně šumák. Zároveň přiznám, že nebyly a to v době, kdy jsem byl omezen počtem otázek a odpovědí. Jakmile jsem se stal stříbrný, kde je již velká nabídka, neřešil jsem to-dnes zlatý už vůbec ne.

Budu se však prát za druhé, jelikož pokud chce někdo reagovat na mé srandičky a jen proto, že nemá body tak nemůže to mi vadí. Samozřejmě, že body získat nemůže, protože v názorech se body nepočítají.
Když zde někdo mluví o bodech, je zajímavé, že Annas a Kropítko mají stejný počet otázek a stejný počet zajímavých otázek. Čímpak to asi může být? Nevíte náhodou? Je možné, že někteří uživatelé, kteří tkz. drží basu s dotyčným hodnotili tyto uživatele přednostně a pokaždé? Není sice slušné zde jmenovat, ale stejně si to neodpustím. Co vy na to Annas, Kropítko, Rynku? Ano mluvím zejména o vás. Ano o vás, kteří zde kážete vodu a pijete víno?
Abvych však byl i já upřímný, já uděluji body oblíbeným uživatelům, to jistě každý vidí, ale na druhou stranu nepředhazuji bodování při každé příležitosti. A navíc i toto bodování narozdíl od jiných bylo veřejně přiznáno.
No nic, jdeme dál.

Umísťování otázek nechápu ani přes ohromné vysvětlení již zmiňovaných uživatelů, jelikož se zde neustále hovoří o těch rebelech, ale ostatní nějak nevadí-pročpak?
namátkou: Wareg-Co nakupujete přes internetové schopy?
anonym-Dámy,když si jdete zaplavat jakým stylem plavete?
barbakan-Pracovali byste v profesi?
Mili@- A krupici..... máte rádi?
benyta-Tento chuck noris nebo jeho dvojník?
Annas-Co dělá holoubek na hambalkách…?
Já osobně považuji tyto otázky za názorové a tudíž v kolonce názory. Bohužel tomu tak není, jsou v kategoriích sport, vaření, historie a dalších. A pozor, jsou hodnoceny jako zajímavé! A kým? no přeci těmi nebo alespoň v některých případech těmi, kteří zde kážou již zmiňovanou vodu a v odpovědi není žádný náznak toho, že by byla otázka špatně zařazena. Někdy je navíc v odpovědi ještě chatováno způsobem, který není přeci dovolen. Nebo je? Aha, jen někdo, už to vím.
V tuto chvíli se musím trošku zastat Kropítka, která tak vehementně chce dodržovat kodex a otázku na změnu lékaře dá do názorů, přestože se zajímá o postup změny a tudíž jí jde o odpovědi a ne o názory.
V otázkách jestli jím kaši, je to názor, jestli je to chuck norris je taky názor, A jestli bych pracoval je také jen názor. Tyto otázky nikdo nikam nepřesunul.

Jak to vzniklo? Burak položil dotaz zda někdo viděl schindlerův seznam a jak na vás zapůsobil a jak by vypadala 3. světová válka. Chtěla odpovědi na dotaz ne názory lidí. Rovněž si stále myslím,že i možným špatným posouzením byla otázka zařazena do zábavy. Já osobně se u tohoto filmu nebavil a zábava vypadá jinak a kdo film viděl, jistě přizná a bude souhlasit.
Dokonce i moje otázky a to bych se vůbec nepral, pokud by byly přeřazeny, tak zůstaly.
Tak třeba kde je nejlepší místo na focení, jak je to s couváním automobilu a některé další. Zejména ty dvě jmenované byly položeny schválně, prostě natruc a ono přesunuty nejsou? Vždyť je to zábava-zase moje srandička. Tak se divím, co na to říct?
Oproti tomu jsem si „hrál“ s adminem, kdy mi přesunul otázku na řešení psychického problému, kdy jsem chtěl všechno zabalit… On přesunul, já vrátil, on přesunul, já vrátil. Nakonec to vzdal, zřejmě pochopil, že chci odpovědi a ne názory. Naštěstí to nedal do zábavy. To by byla zábava, jak bych do všeho kopnul, třeba si hodil mašli a tak dál. No pro některé možná vlastně jo.
Takže pokračujeme jo?

Ano, je tu různá skupina lidí a jak já říkám někteří jsou morousové, všichni víme kdo a někteří mají mé srandičky rádi. A ejhle pak najednou ten jak já říkám morous položí nesmyslnou otázku (vtípek, kravinu). A nenajde se nikdo, kdo by to nějak kritizoval. Proč taky, vždyť je to od toho, koho přeci boduji, kdo je tady svatý. Tak co, tak mu dám ještě že je to zajímavé, ne?
Jenže já večer položím pár otázek jak říkáte odlehčených a už jsem posílán k sexuologovi a já nevím kam ještě-jo zvláštní škola zde myslím zaznělo. A proč? Vždyť je tu pár lidí, kterým se to líbí? Pokud nebudu z jejich strany podporován, určitě takové otázky nebudou. Proč mi potom někteří posílají mejly, že chybím, že tam není sranda a kde jsem? A najednou mě hledá i oblíbenec „těch druhých“. Bohužel.
Tak pokračujeme co?

Kodex, kodex a zase kodex. Někdo tu říkal je proti kodexu. Jděte? Položím otázku co připravit na setkání, na čem si pochutnáte a je okamžitě po kodexu. Ale pokud mě pouze zajímá, zda by se někteří nechtěli setkat, tak to ne, je tu kodex-návrhy na rande. Jóó, budu randit s chlapama a dalšíma uživatelema. To určitě!? Vždyť i v televizi kde jsou různé pořady se najednou jen tak sejdou. Já chodím na aukro, kde se jen nakupuje a prodává. A víte co aukro udělalo? Setkání uživatelů a adminů, kde se vše probralo, pokecalo a šlo se domů. A proč to aukro udělalo? Jen tak, žádný rande nebylo, prostě udělalo. Ale tady se jen položí otázka a už je člověk pranýřován. Proč by ne, prostě na někom si zlost vybít musíte.

Takže závěrem chci jen říct, že pokud se rozhodnu (upozorňuji, že neříkám, že končím), ale pokud se rozhodnu pokračovat, zůstanu takový jaký jsem a budu se ozývat, pokud se bude dít nějaké příkoří druhému, zejména mým kamarádům a přátelům a budu stát za nimi.
Teď budu mluvit za všechny mé kamarády a přátele, buď se na nás vykašlete a prostě nejjednodušší řešení je nás ignorovat, neodpovídat na otázky co se ostatním nelíbí a nebo když už odpovíte, tak prostě bez urážek, kodexu, napomínání a jiných dvojsmyslných narážek.
Pak si myslím, že bude dobře na obou stranách. Vy si klidně bodujte, dávejte otázky co je dnes za významný den a nestarejte se o druhé.
Odpovědi jsou server určený pro zábavu a ne, abyste si vylívali zlost jednou na tom, podruhé na onom. A pokud jak jsem říkal v návalu zlosti, že chci nechat vyhodit admina, je to pouze mezi mnou a adminem a ne Kropítkem, annas, Mosojem a já nevým kým ještě, co se do toho tak vehementně vměšovali.
Mám plno otázek i odpovědí, ale zvážím zda budou či nebudou. Přátele jsem si díky odpovědím našel a to je důležité.
No nic, máte co číst, o čem přemýšlet než zase začnete kázat a těším se na vaše snad neurážlivé názory.

Nejlepší odpověď
led

Niekoľko bodov.
1 – kategóriu ste zvolil veľmi presne, naozaj váš názor je zaujímavý a verím, že sa rozvinie na peknú bezurážkovú diskusiu.
2 – bodovanie. Konečne miesto, kde možno odpovedať nezištne (bezbodovo). Zasadne ak ma otázka alebo odpoveď nezaujme nebodujem. Nezaujíma ma, kto to písal. (môžte to byť aj vy 🙂, je mi to jedno)
3 – Ak mi otázka (odpoveď) nemá čo povedať, preskočím ju
4 – zaraďovanie kategórií. Ano, niekedy som na rozpakoch, kam patrí.
Na druhej strane, tiež som si urobila test. Typicky názorovú otázku sa zabalila do slov, upravila formuláciu otázky a … prešlo to.
5 – Typ otázky. Napríklad, zaujal ma text v médiách, chcela som vedieť, čo si o tom myslia iní a zožala som nie odpovede, ale urážky dokonca aj na mail. Brala som to ako názor konkrétneho človeka, nie odpoveď.
Veď aj my dvaja sme mali rôzne reflexné názory, ale predsa sa preto nemusíme urážať.
6 – užívatelia. Ku konkrétnym užívateľom sa vyjadrovať nebudem, u väčšiny je možné nájsť aj zaujímavé otázky, alebo odpovede, aj keď to neznamená, že s tým musím súhlasiť.

Dúfam, že aj moja odpoveď prispeje k diskusii. Netrvám na súhlase, príjmam aj nesúhlas, ale slušný…

Další odpovědi
zdeny

Lanškrouňáku, ty jsi to teda rozčísnul.:-))) Ne vždy jsi mi byl po chuti ale musím říct že z větší části ti musím dát za pravdu !!! Stačí se podívat do historie ,,ODPOVĚDÍ" , na první stránky při jejich vzniku a všem průměrně inteligentním musí být zřetelné podle položených otázek a odpovědí k čemu byli určeny. Jóó to bejvávali časy .
Doplňuji:
Teď jsem se chtěl podívat trošku do historie a ejhle,oni jsou otázky jen jeden měsíc. To teda novější uživatelé nemohou posoudit co ODPOVĚDI znamenali a jak vypadali. Dají se někde najít?

standa

Zkusím svůj názor sdělit zjednodušeně:

  1. Zatřídění této otázky je super 🙂
  2. Zdejší vzájemnou animozitu některých uživatelů neřeším
  3. Slovní pyrotechniku k bodům neřeším
  4. Vznik nové ´názorové´ kategorie vítám
  5. Jistý a věřím že pouze dočasný problém spatřuji ve stávajícím zatím nejednotném přístupu nás uživatelů k tomu co je a co už není ´názorová´ otázka
  6. Zkusme se společně a k dobru věci postupně shodnout na určité ´definici´ názorových otázek… a bude vyhráno 🙂

mosoj

Tak docela tady byl klid, ale koukám že s tím někdo není spokojen!!!

kropitko

Bohužel jsi Miroslavest přišel s křížkem po funuse. Já jsem včera napsala, že už se odmítám k čemukoliv vyjadřovat. Nebaví mně to, je to jak házet perly sviním.(Ať si to hlavně někdo z uživatelů zase nevztáhne jen na sebe), píši všeobecně, nenazývám tu nikoho sviní,děkuji za pochopení.
Propukla tu Anarchie, pište prasárny, nedodržujte pravidla ani kodex, prostě si pro mně za mně dělejte všichni co chcete, já vám na to s…!!

annas

Já se vyjádřím jen k tomu, že ne všechny vložené otázky patří na hlavní stranu. S tím s Vámi souhlasím.

Ke své otázce o „hambálkách“ jen uvedu, že jste ji necitoval celou, protože v podotázce je dodatek – Jaký je význam a původ slova. Jsou důležitá fakta, nikoliv názory, ty se nemusí shodovat etymologií.

Původ slova uveden v odkaze u odpovědi – www.slanskelis­ty.cz/sl/jazyk­.php

Vyjádřila jsem svůj názor, že ze zavedením nové rubriky souhlasím, bohužel její zavedení se posunulo o měsíc. Pravdila se snažím respektovat.

K bodování se nebudu vyjadřovat – každý se může podívat do profilů, kolik kdo má bodů i za otázky. Vždy jsem měla a mám jen jednu IP adresu …

Pravidla budu respektovat.

Řada mých myšlenek byla vytržena z kontextu, takže pak vyzní jinak.

Tzv. vzdělávací otázky jsem zavedla na přání a nevkládám je sama.

Mousinek

Já sem zase prý důležitá kdž sem se ptala jak si tu zruším ůčet. Přiznávám že sem byla pak protivná ale ptala sem se JAK a ne že to chci udělat. (Když si oloupu pomeranč neznamená to že ho sním já) Stejně tak se budou ptát přece i jiní protože budou zvědaví protože v nastavení není ani žádná poznámka typu: –Pro zrušení učtu napište adminovi an email– (Ale možná sem si toho nevšimla). Ještě mi tadý chybí tabulka s nápisem varování:: –Za položení některých otázek může te být uraženi– Proto to raději beru všechno ze srandy a co jiného můžu dělat

anonym

jsem ráda že se našlo aspon pár slušných uživatelů kteří se umí domluvit i bez urážek a vztekání,já dnes dala otázku na bankovky,nevěděla jsem kam jí mám zařadit,jestli do názorů,nebo do nakupování či kůltury,nakonec jsem jí nechala v nakupování,přesto si myslím že tam nepatří,ale nikdo jí do správné kolonky nepřesunul,tak mi to příjde divné,když dám názorovou otázku do kultůry tak se přemístí,ale když dám vědomostní otázku a špatně jí zařadím tak tam zůstane,no nic mám v tom zmatek a snad to začas pochopím i já,a uklidní se i někteří uživatelé kteří chtějí jak jsem se dnes dočetla aby administrátor někoho vyhodil,je to sice taky názor,ale vše jde slušnou cestou vysvětlit,a nemusím nikoho obvinovat že převlíká kabát,jiní že mají stupidní otázky a někteří at skončí

rynek878

Vážení(hlavně Ti co netouží po bodech),ale je to jen pár dní(a to doslova)a hned na první pohled je vidět,že zde nikomu,ale vůbec nikomu o žádné body nejde,stačí se podívat na celkový počet a můžeme být všichni v klidu,já osobně bych všechny body vzal a hodil je někam do velkánský prd*le.

Miroslavst

Přijmu každou reakci, ale old provokatér se nezapře, ale taky názor.

Miroslavst

opravuji *hold. A mimochodem tato otázka je v názorech, takže na hlavní straně máte klidu dostatek jak jste chtěl. Ale stejně jste se nepoučil, protože jste se alespoň ukázal jaký jste. Prostě provokatér, ale beru to.

anonym

ano já taky novou kategorii vítám je to dobrá věc jen bude chvíli trvat než se naučíme kam jakou otázku zařadit,pardon mluvím ted o sobě mě to bude chvíli trvat,ale doufám že v tom už brzo přestanu mít zmate,jen se mi nelíbí že sotva tato kategorie vznikla tak už jsme byli osočování že jí nechceme používat kvůli bodům,přitom šlo o to že spíš někteří jako já nevěděli kam svou otázku zařadit a místo vysvětlování byly spíš urážky,které se stupnují

kropitko

Já jsem se to snažila vysvětlit několikrát. Zkoušela jsem to zleva, zprava,dolů nahoru a evidentně bez výsledku. Tím se omlouvám všem, kterým jsem se to snažila vysvětlit. Místo toho jsem se dočkala neuznání..

rynek878

Kropítko,ale je to jen pár dní(a to doslova)a hned na první pohled je vidět,že zde nikomu,ale vůbec nikomu o žádné body nejde,stačí se podívat na celkový počet a můžeme být všichni v klidu,já osobně bych všechny body vzal a hodil je někam do velkánský prd*le.

annas

Rynku, máte pravdu, asi jsem jediní, kdo se nárůstu 3000 bodů všiml. Je to provoakce a výsměch všem slušným uživatelům.