Dan-Bohm

Můžu chodit s běžeckými botami i normálně po městě nebo do školy?

Dobrý den, chtěl bych si koupit běžecké boty, ale nevím, jestli bych s nima mohl chodit i normálně po městě, na procházce nebo do školy! Aby to nevypadalo blbě!!!

Nejlepší odpověď
Lamalam

Chceš v nich chodit? Tak choď a na to, jestli to vypadá blbě či chytře, nehleď.

Další odpovědi
ReHu

Můžeš s nimi chodit i normálně.
Ale.....nebude to škoda je ošoupávat po městě?

ivosek2

Jestli myslíš Roshe run tak já je taky nosím ale hlavně nenos basketbalový .. :D jeden známej je nosí všude xddd

lexx

ano, zakázano to není, než Tě seberou asistenti doc.MUDr. Chocholouška, pak se uvidí…