Rokio

Může člověk nahý chodit po lese?

O výtržnictví by pravděpodobně nešlo. To by se člověk musel dopustit zvlášť hrubé neslušnosti na veřejném místě. V háji moc lidí nechodí.

Samozřejmě by to udělal tehdy, až by bylo jaro. Teď je na to zima.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tě nikdo nevidí, tak ano. Jinak i když tě zahlédne jeden člověk, může to být bráno jako veřejné pohoršení. Je to legální pouze na nudaplážích a v nuda campech,

Další odpovědi
Filip84

Šlo by o přestupek proti občanskému soužití.

Les je místo veřejnosti přístupné, v rámci tzv. doktríny o veřejné přístupnosti krajiny, legislativně je tato přístupnost zakotvena už od Marie Terezie. A jako na každém místě veřejnosti přístupném musíš mít, minimálně, zakryté genitálie, ženské i kozy. Jednoduché, jako, není co řešit.

Výjimkou jsou pláže s kulturou nahého těla, nic víc.

marci1

Ne. V lese nahý? To bych tedy rozhodně nedoporučovala. Mít někde na intimních místech zakousnuté klíště, či kousance od kloše jeleního? Raději na sebe hodím hadry. 😄

Pro Filípka84 doplňuji:
„Když vás kloš kousne zpravidla to ani neucítíte, reakce na kousnutí se, ale u citlivějších lidí může dostavit později, třeba až za tři dny. Místo vkusu se může rudě zbarvit a může ho doprovázet svědění, nebo i pálení a to může trvat i několik dní. Může nás, ale uklidnit, že kloš nepřenáší na člověka prakticky žádné choroby.“
https://www.skud­ci.com/klos-jeleni
„Místa po kousnutí silně svědí, člověk si je škrábe i ve spánku, krvavé tečky se zvětšují a infekce bakterií nechce ustoupit. Navíc jsou pod kousanci na pokožce tvrdé boule.“
Zdroj: https://www.ces­kestavby.cz/clan­ky/klos-jeleni-postrach-houbaru-i-lidi-pracujicich-v-lese-velmi-neprijemny-hmyz-31286.html
😉

Kelt

Jsou určité rituály, které se provádějí na určitém místě, třeba v lese, bez oblečení, možná procházka v lese je ozdravující. Dnes se na vše díváme přes různé filtry, omezení zákony a pravidla, ale někdo chce žít s přírodou.

Manfred05

Obecně platí, že chodit nahý je ve většině zemí považováno za nevhodné chování a může být dokonce nezákonné. Některé země mají zákony proti veřejnému obnažování, což zahrnuje i chůzi nahým po veřejných místech, jako jsou parky nebo lesy.

Kromě toho, chodit nahým po lese může být nebezpečné a nehygienické. Lidská kůže není uzpůsobena k tomu, aby byla vystavena přímému slunečnímu záření a může být snadno spálena. Navíc jsou v lese často přítomny rostliny a hmyz, kteří mohou způsobit nepříjemnosti, jako jsou alergie nebo kousnutí.

V některých případech se však v rámci určitých aktivit, jako jsou například nudistické pláže nebo soukromé pozemky, chůze nahým povoluje. Je však důležité zjistit si místní zákony a pravidla týkající se této činnosti, aby se předešlo případným problémům.

marci1

To je zajímavé, že když tam někdy prsknu smajlíka, tak se normální písmo promění ve velikánské. 😄

Filip84

marci: Kloš jelenní je ssavá moucha, z čeledi klošovitých, která se živí krví teplokrevných ssavců. Člověka však nessaje, na člověka sedne spíše omylem a je otravný tím, že po člověku lozí, ale člověka nessaje.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Klo%C5%A1_je­len%C3%AD