Liii

Musí mít žena do divadla zahalená ramena nebo může jít v šatech na ramínka (samozřejmě nic příliš vyzyvavého)?

Odpovědi
Alesh

Záleží do jakého, taky kolik je jí let. ale obecně vzato to není dobrý nápad. U mladé slečny a v malém divadle se to dá tolerovat, ale jak jsem psal i tak raději ne.

marci1

Vhodnější je krátké bolerko, nebo lehký svetřík.

led

Pokiaľ jej neprekáža dychánie na plecia za ňou sediaceho diváka, tak potom odhalené neprekážajú ani iným.
Vhodné oblečenie záleží od typu predstavenia, vekovej kategórie (a hmotnosti) jeho nositeľa. Ak prídeme na poobedné predstavenie stačí jemne ležérne, ale na ten istý titul večer, je už slušnosť si dať spoločenské.
Doplňuji:
ak potom jej odhalené plecia neprekážajú ani iným.