Klára K.

Máte oblíbenou knihu? A jakou?

U mě je to Řekni vlkům, že jsem doma (vyšla někdy o Vánocích, takže ji znám jen pár měsíců), ale mám i jiné oblíbené knihy, hodně často je to proto, že je mám spojené s něčím jiným… Třeba Sherlock Holmes, nebo Daleká cesta za domovem.
A co vy?

Nejlepší odpověď
quentos

Kdybych měl vybrat jednu – což je ale těžké – , byla by to trilogie „Hovory s Bohem“ od N. D. Walsche.

Další odpovědi
briketka10

Ano tyto dvě :
Krutá kniha aforismů s lehkými úvahami o těžkém životě
http://neoluxor­.cz/beletrie/kru­ta-kniha-aforismu-s-lehkymi-uvahami-o-tezkem-zivote--22167/
Historie trestu smrti
http://knihy.ab­z.cz/prodej/his­torie-trestu-smrti-dejiny-a-techniky-hrdelniho-trestu-od-pocatku-po-soucasnost

setapouch

Nemám oblíbenou trvale, mění se mi to s časem. Navíc není jen jedna, ale jsou jich… hodně :)

RedBox

Prakticky jakákoliv kniha od bratrů Strugackých
Metro 2033 a 2034 od Dmitry Glukhovského
a celá sága Zaklínače od Sapkowského
ale samozřejmě je toho mnohem více

Rocker

Z nedávno čtených Metro 2033 a Metro 2034.Z dávno čtených třeba Babičku,kolem Ratibořic to dobře znám,takže jsem si to dovedl představovat:-)