Mirdas

Máte svou oblíbenou větu ?

Máte svou oblíbenou větu nebo verš která vám utkvěla v paměti pro svou hlubokou myšlenku ?
Doplňuji:

Používáte svou oblíbenou větu i v běžném životě ?
A při jaké příležitosti ?
_

Nejlepší odpověď
Kelt

Bůh nikdy nezavírá všechny dveře, aniž by přitom neotevřel nějaké další.

Další odpovědi
anonym

Od doby,kdy jsem viděla Gampa poprvé:Na sajrajt se musí se smetákem, to říká moje máma.

anonym

Pomocnou ruku hledej vždy na konci svého ramene

anonym

Ano, mám. Raději opitý, než zabitý!

Nevíteto?

V životě lidském střídá se úspěch s nezdarem. 🙂

talka

Cogito ergo sum. (Myslím-tedy jsem.)
Doplňuji:
Řídím se tím vždy-celý život.

Nazdar Bazar

Komu je horko ať si rozepne kabát !

suaeda

Naprosto slušný výraz:
„Do prkenný ohrádky“

klumprt

Já neříkám tak ani tak, ale na moje slova dojde.

zjentek

„co si nepamatuju, to není pravda“ ..platí i zde

marci1

Vždy s úsměvem !
I za nocí nejtemnějších pamatuj na slunce. – Buddha
Pokud jste v depresi, žijete minulostí. Pokud máte úzkost, žijete v budoucnosti. Pokud jste v míru, žijete v přítomnosti. – Lao Tzu
🙂

Luxx

Až ti bude v životě nejhůř, otoč se čelem ke Slunci a všechny stíny padnou za tebe. :)

anonym

Raději vyhořet než vyhasnout,moudřejší ustoupí a dobro je zlo pro zlo.

Bullner

Amatéři staví archu a profíci zase Titanic …

Džanička

„Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede..“

shooter

Kdo pije, umře. Kdo nepije umře dřív, protože ten kdo pije ho přejede :)

Zvědavý

Jo, jo pořád se něco děje.

anonym

Ano mám: ,,Život není továrna na splněná přání"
a: ,,Někdy je cesta důležitější než cíl"
Nepoužívám to, jakože bych to někomu říkala, ale řídím se podle toho…
no a oblííbená věta: ,,konečně je pátek odpoledne"

RyuzakiKate

„To muselo dát práce… A přitom taková blbost.“

lota

Život je jen náhoda…

Pepa25

Odmalička si pamatuju na knihu Posledního kousne pes, kde mě oslovili především tyto tři přísloví (celá kniha je super, ale víc nedám z hlavy):

Co dobrého kdy učiníš, pusť po řece a víc se k tomu nevracej (jap. přísloví)
Kdo nic nezná, ničeho se nebojí (mex. přísloví)
Lépe je jít správnou cestou pěšky než po nesprávné cválat na koni (arab. přísloví)

Zdroj: http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/posledniho-kousne-pes-139144

Jan Kunčar

Situace na bojišti se mění každým okamžikem (maršál Radecký)