Avatar uživatele
zjentek

Jak vést trvale udržitelný život?

Návrhy? Rady? Náměty?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, marci1, EKSOT123 před 970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Trvale udržitelný způsob života dokážeme tím, že budeme udržovat životní styl, kterým se budeme snažit omezit spotřebu přírodních zdrojů naší planety. Toho docílíme snížením své uhlíkové stopy. Jde zejména o vhodnou životosprávu, spotřebu energií, způsob dopravy, hospodaření s odpady a výběr vhodných výrobků. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Nezadlužovat se pokud možno, uvědomit si že život není jen černá a bílá že je v mnoha barvách. Oženit se a hlavně nemít děti,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Trvale udržovat život nelze.. vstát z mrtvých dokáží pouze někteří z nás 😉

Lidé lijí ročně hektolitry chemie do polí, po roce 2100 budou pole bez života, nepoužitelný prach. To je dokázáno akademií věd. Máme mikroplasty a hormony ve vodě, způsobující neplodnost obou pohlaví. Lidé jsou určeni k záhubě, nehledě na snahu deseti procent populace, žít „udržitelně“.

Jedinou možností, jak udržet vědomí, je dosáhnout bodu singularity a nahrát vědomí do sítě. Kdo ale ví, kde budou androidi brát energii k provozu, až vyhasne Slunce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Myslím, že není možné se vyhnout všem změnám a žít pořád stejně, ale měli bychom žít tak, abychom za současnost neplatili budoucností, aby se nám nestalo, že si zničíme zdraví nebo že si platíme drahá auta, exotické zájezdy, zbytečné tetování, plastické operace, lety do vesmíru a podobně a stáří strávíme v bídě s nějakým nepatrným důchodem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Mít vlastní studní, a vyhnout se konzervantů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Z otázky není jasné, v jakém smyslu udržitelný. Pokud máš na mysli ekologické hledisko, pak souzním s marci. Pokud myslíš po finanční stránce, tak nežít na dluh. Řídit se heslem: více vydělám než spotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Normálně, podobnými otázkami se vůbec nezabývám. A jsem v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

pravidelne dýchať, jíst a spát. 🤔😎

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

To elklon: Já vím.

Avatar uživatele
elkon

Nedělej ze všeho vědu a budeš v pohodě. Zabýváš se hloupostmi.

Avatar uživatele
zjentek

Ne, nepochopils. Já vím, že seš takovej, jako ta tvá odpověď.

To by mě nebavilo.

Nový příspěvek