Avatar uživatele
Tizh19

Máte nějakou oblíbenou knihu, který jste četli několikrát a ještě několikrát číst budete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, gagaga před 3697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Lovci mamutů od E. Štorcha

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jistě – čtu jen dobré knihy a k dobré knize se člověk vrací rád…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kreama

Harry Potter :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Loď mrtvých – B.Traven

A samostatná kapitola je, když se člověk vrací ke svým oblíbeným dětským knížkám a čte je svým dětem. V dětství se mu ta knížka líbí a v dospělosti pak zjistí proč. Teď čteme Rychlonohý Džar. :)

Mowlo, hoďte sem tedy nějakou oblíbenou knihu. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jak jsem vyhrál válku od Patricka Ryana čtu pořád dokola už 20 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jistě, jedná se ale spíše o studium především různých atlasů (rostliny, živočichové), kde stále zjišťuji, že ještě nic vlastně nevím 😁
Doplňuji:
Na oddych pak Lovecké povídky (M.Prišvin) a Jaromír Tomeček (vše)

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám takových knih několik . Vítězství ale zřejmě mají Dva divoši od E.T.Setona. Četl jsem ji snad desetkrát a mnohokrát do ní nahlížel. Dokonce jsem ji jeden čas měl 4× v různých vydáních. I moje děti dostali tuto knihu do život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Terry Pratchett – Národ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sammy

Forrest Gump)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrílek

Ahoj,
já mám spoustu knih, ale teď čtu O Bílé Karolíně a Černé Karolíně.
Andrílek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eRko007

Ahioj :) Mám hodně knížek a pár rozečtených a mezi ně patří třeba Jack London tulak po hvezdach nebo oblibenejsi knizka od Andrew Collinse a Chrise Ogilvie Heralda Tutanchamon zamlcena pravda o biblickem exodu :) Zajímavá knížka pro příznivce historie :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Kydž jsem byla malá, četla jsem pořád dokola Robinsona a Lovce mamutů. Teď je to Svět podle Garpa a Jak jsem vyhrál válku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Exupery – Citadela, taková moje bible.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vikki.vivi

Moje dcera má moc ráda obrázkové knížky. Neteř měla narozeniny, tak jsme ji jednu knížku taky vybraly.Má moc ráda koně, tak jsme vybraly Amy a její hříbátko https://www.e­llamax.cz/amy-a-jeji-hribatko-pribehy-pro-nejmensi/ a myslím, že jsme se trefily, protože sestra říkala, že z knížky je nadšená.

Avatar uživatele
Danča84

Kuchařky, ráda v nich listuju i jen tak, pro inspiraci. Pořád je tam co objevovat a při vhodných příležitostech zkoušet:-)
Jinak beletrii nečtu, manžel říká že podněcuje fantazii, ale mě vždycky (když jsem ještě četla) neskutečně rozhodilo, když jsem pak viděla něco zfilmované a bylo to úplně jinak než jsem si to představovala. Takže poslední kapkou byl pro mě Hobit vs. za pár let poté zhlédnutý Pán prstenů… Od té doby už jen ty kuchařky, příručky, atlasy a podobné…

před 3684 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

Stopařův průvodce po galaxii
Press Enter
Švejk
Parfém
telefónny zoznam
Biblia (ale nie som ani člen cirkvi, ani veriaci)
Rychlé šípy
Danka a Janka (vnukovi)
Bolo to roku 41042 (z roku 1961)
Americká tragédia
verneovky (všetky)
Hlava XX
Údolie bábik

a mnoho mnoho iných.

;)

před 3697 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Danča84

Ten telefonní seznam mě pobavil, dávám palec:-DDD

před 3684 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek