fortin

Máte svůj oblíbený hrnec na vaření?

Je večer, úterý a mám pro vás odpočinkovou otázku která mě zajímá abych se zlepšil.
Ale můj oblíbený hrnec je 25 cm průměr a 9 výška a má poklici.
A kdyby se vám nechtělo odpovídat na tuhle otázku tak přidám kolik je 4×80. Pokaždé mě to vypadne z hlavy a já si myslím že je to víc.

Nejlepší odpověď
anonym

Můj oblíbený hrnec je „Divotvorný hrnec“.

Další odpovědi
Miroslavst

Hrnec oblíbený mám. je to ten největší. a taky mám oblíbenou pánev. jo a výsledek, abys nezapomněl je 360.

mikiva

Můj nejoblíbenější hrnec je plný hrnec, třeba s gulášem.

Michal

Mám 3 hrnce:na guláš,kuřecí a polévku.

lorja

Mým oblíbeným hrncem je právě ten, ve kterém je uvařená nějaká dobrota.4×80=320,po­kud nedošlo k nějaké novelizaci!!!!