Kepler

Máte někdo zkušenosti s touto prací z domova?

http://www.flexi-prace.cz/
Já tomu moc nedůvěřuju, ani netuším o jakou práci by se mělo jednat. Vaše zkušenost může být i zprostředko­vaná, díky.

Nejlepší odpověď
Hlada

Je naprosto jasné, že o žádnou práci nejde.
Možná, že jde o sběr osobních údajů, možná, že příjde nabídka se superlativy a účtem.
V žádném případě na nic takového neodpovídat!!!

Další odpovědi
anonym

o jakou práci se bude jednat netuší nikdo, protože to tam nikde není napsané. nech tuhle práci s klidným svědomím jiným chytrákům, co chtějí pracovat hlavou a jinými prostředky, kde se minimálně používají končetiny.

Pixma

Odpovím vtipem: Do sálu přijde člověk a ptá se: Jsem tady dobře, abych poradil jak získat 100000 korun během minuty? Ano, odpověděli zájemci. Kolik se vás zúčasnilo kurzu a kolik jste za kurz zaplatili? Je nás 100 a zaplatili jsme po 1000 korun. Děkuji vám a kurz uzavírám! Nashledanou.

Tw!st

Není to tam napsané o co jde konkrétně, takže nemůžu posoudit. Nicméně outsourcing a práce po internetu z domova se teď pomalu rozšiřuje a podle mě zaměstnavatelé kteří toto svým zaměstnancům nabízejí dělají dobře.

yuko

Neduveruj ale proveruj.
Pro odvolání souhlasu či pro změnu osobních údajů Uživatele je možné napsat na emailovou adresu: czrecepce@beincharge.net

Informace o Provozovateli
Libor Kořán
Tichá 275
Tichá
PSČ 742 74
A pak hledejte.

Zdroj: http://beinchar­ge.net/ + FB

Kepler

Není to tam napsané, proto jsem dal dotaz na ZKUŠENOSTI. Mám obavy, jestli zase nejde o nějaké podvodníky, kteří ti za peníze dají „školení“ a tím to celé zhasne. Většina podobných nabídek je právě na toto zaměřena. Může ale jít i o seriózní práci. Já jsem třeba před pár lety pro jednoho podnikatele dělal průzkum trhu ve dvou amerických státech a vývar nebyl špatný.

yuko

Presne tak.