AnnMary

Makléř Junior MM reality

Zdravím! Byla mi nabídnuta práce makléřky pro MM reality (junior)..pár měsíců na dohodu a pak na vlastní živnosťák…vstupní poplatek je za školení 1200Kč. Myslíte, že mám do toho jít? Máte někdo zkušenosti s touto pozicí?

Nejlepší odpověď
Robert_PM

Osobně bych do toho v žádném případě nešel. Citovaná firma je vlezlá, jako výběrčí daní. V současnosti, bez vzdělání v oboru, a s ohledem na recesi trhu nemovitostí, nemáte jako laik moc šancí…

Další odpovědi
arygnoc

ďalší agent s teplou vodou.

skúste, ale aby ste neboli sklamaná (akože podľa mňa budete), ale ktovie.

Hlada

Poněkud obrácený tok peněz. Pokud někdo požaduje zaplatit za slib práce, nejde zpravidla o seriózní nabídku. Školení na obtěžování inzerentů? Nabídka nemá s podnikáním nic společného. Vyhledávání zákazníků komukoli jedině v pracovním poměru. Ne na vlastní náklady za slíbenou provizi!

Michálek1245

Dobrý den, ty M M reality… Nejsem si jistý. Měl jsem tam pár známých a je to hodně o vlastní propagaci. Pracujete na IČ. Staráte se o všechno sami a v případě problémů se za vás nikdo nepostaví. Bohužel. Zkuste do začátku nějakou menší realitní kancelář. Co třeba reality Havířov? Tady máte kontakt: https://www.re­maxelitereali­ty2.cz/ Třeba zrovna někoho shání. 😉