mladek

Pomocné práce práce na jatkách.

Přišel jsem v prosinci o práci a jediná volná práce je tu na jatkách.Což asi není ideální.

pracoval jse někdy někdo na jatkách a máte nějakou zkušenost s touto prací? Dá se to naučit?

Děkuji za odpověd'

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud člověk chce, tak je schopen nučit se všechno.

Další odpovědi
Jikra

Na jatkách je práce jako každá jiná a po zácviku se to dá zmáknou, ovšem je to dřina. Nemám to z vlastní zkušenosti ale mí 2 kamarádi tam chodili na brigádu. Jestli jsi útlocitný tak se pokud možno velký obloukem vyhni porážce, protože po tom co tam ten jeden z nich viděl tak už ho tam neviděli.