Lucka17

Mám poměr s ženatým mužem. Jak dál?

Dobrý den, už mám nějakou dobu poměr s ženatým mužem, má i děti. Poznali jsme se v práci, začínalo to SMSskama, poté schůzkama mimo práci. Ze začátku se mi do toho moc nechtělo. Tedy né že bych nechtěla, ale říkala jsem si, že má ženu a děti, tak bych to neměla dělat. Jenže jsem neodolala. Každopádně je v tom jeden háček. Co teď? Co dál? Vůbec nevím. Začíná mi vadit, že já jsem ta druhá. Jsem vlastně jenom jeho milenka. Samozřejmě ho nechci a nebudu nutit k nějakýmu rozvodu nebo tak, já, jen prostě… Co mám dělat? Mám poměr s ním ukončit? Jenže to bych asi nedokázala. Zamilovala jsem se.
Pokud možno, prosím o radu někoho, kdo s tím má aspon menší zkušenost. Děkuji vám za odpověď.

Nejlepší odpověď
redy

Pozdě si rvát vlasy. Viď?
No uklouznout může každej, jenže ty s ním chodíš, to je horší
než nějaká jednorázovka. Už teď ti vadí, že jsi druhá a že tak to zůstane.
Stejně se vrátí ke svojí ženě.
Na těhleťech nevěrách mi rozum zůstává stát, kdyby se rozved, platil by na děti, možná i na ženu, bydlení, jídlo. A co vaše děti, kdybyste měli?

Furt počítat každou kačku, pak by si ho vyhlídla další taková, a on by chudák zase podleh.

Nic proti tobě, ale vykašli se na to, máš na víc, – je to jen opotřebovanej, chlípnej chlap.

Další odpovědi
Elk

Okamřitě pryč od toho. Nastanou neustálé potíže! Jestli bude chtiít… ?nrozvod, potom bude handrkování o děti, majetek. Našel bych si sobě rovného, nebo alespon svobodného – času je – myslím – zatím dost.

ivzez

Představte si sama sebe na místě jeho manželky.
A jak k tomu přijdou děti?
Přála byste svým dětem něco podobného?

Ukončete to!! A příště do ničeho podobného nevstupujte.
Odolat je snazší (i to méně bolí) než později vztah ukončit.
Ale jinou možnost nevidím.

Kepler

To se asi stane v každém manželství, že se jeden z partnerů zamiluje do jiného (jiné), nebo jen tak jednorázově zahne, stalo se to i v tom mém. Ale určitě to nestojí za to způsobit někomu rozpad rodiny, nejvíc do nakonec odskáčou děti. Zažil jsem to na vlastní kůži. Takže rychle pryč od toho, pravděpodobně by totéž čekalo později i tebe, vypadá to že onen ženáč má k nevěrám sklony.

Anemone

Ptáš se jak dál? Pryč z toho vztahu, vždycky budeš ta druhá. Dokonce i kdyby se k vůli tobě rozvedl. Má děti a ty pro něho zůstanou na prvním místě. I když se budeš snažit s nimi vycházet, stejně tě nebudou mít rády. Budeš se s nimi muset dělit celý život a to o všechno. Snaž se zamilovat do někoho kdo není ženatý.

marci1

Jediná rada je: Ukončit. ☺

dubraro

Já bych se na to zkusil podívat z jiné strany. Ženatý muž si najde milenku obvykle tehdy, když s ním manželka odmítá sexovat. Pokud je to tak i ve tvém případě, tak kvůli manželce bych si výčitky nedělal. Muž se pro ni stal jen chodící peněženkou a ona mu odmítá dát to, co potřebuje. V takovém případě si zaslouží, aby byla opuštěna.
Pro tebe to ale znamená, že až tebe přestane bavit s ním spát, odejde i od tebe. To není charakterová vada, to je normální věc, se kterou je třeba počítat. Tak jsou muži od přírody postavení.
Dám ti ještě jednu radu. Zdá se možná trochu drsná, ale funguje. Běž na pár měsíců pracovat jako erotická společnice. Tam rychle a dokonale poznáš, jací jsou muži, co doopravdy potřebují a jak je snadné s nimi vycházet, když to dostanou. Taky zjistíš, že to co zažíváš se svým milencem, můžeš dostat od kohokoliv. A není vyloučeno, že tam najdeš novou lásku – dobrá polovina společnic končí proto, že se zamilují do zákazníka.

yuko

Normálně s na něj vykašli, jen s ním ztrácíš čas.. Jel by s Tebou třeba na dovolenou? Nejspíš pojede s rodinou a Ty se budeš někde trápit sama?

Hlada

Jakou radu čekáš? Zamilovanost je nějaký argument?
Ráda odnáším z obchodů zboží bez placení. Může mne zadržet ochranka kvůli mé zamilovanosti?

louskáček

Je třeba si uvědomit že ten vztah který máte,prostě máte a domnívám se že se již dál nebude vyvíjet.(Můžeš si to potvrdit pokud se zeptáš .A jak to bude dál?)Někomu to může vyhovovat.V rádiu jsem třeba zaznamenal odpověď jedné slečny,na otázku.Jaké máte vztahy?,,Svým partnerům říkám že jsem vdaná,protože netoužím po žádných kompromisech,jiných životních náhledech a ušetřím se dalšího praní prádla."Pokud chcete něco jiného zřejmě budete muset hledat někde jinde.

nyjono

Co řešíš?
Vztah ukonči. Chvíli to bude bolet, ale časem to přejde.
Možná by bylo lepší i změnit práci, abyste se nevídali.
Jak by bylo tobě na místě manželky??!!

gecco

REDY – teda ne, že bych souhlasil bezvýhradně – ale jo, vcelku máš pravdu…
😉
Akorát – „opotřebovanej“ někdy fakt není…
_____________­________________________­____
Ale to jen teoreticky, třeba já opotřebovanej su…
😉

redy

dubraro tys mě dostal, takže jestli ti dobře rozumím, žena – jak píšeš když nechce sexovat, je to důvod k nevěře?

Tak už je mi to jasný, ženy – kdykoliv a nejlépe kdekoliv buďte po ruce, nebo, pak se nedivte, že ten váš guru bude chodit jinam… ☹

dubraro

Pochopila jsi to úplně správně. Odmítání sexu vede k rozpadu vztahu.

gecco

dubraro – nesouhlasím…
A to su chlap…

Funna

souhlasím …
a to su baba… .-)

cochee

Jako obvykle dva názory na opačných hranicích a pravda je samozřejmě tam někde uprostřed 😉