FlAsh_7

Jak moc je pravděpodobné, že si muž nějakou najde?

Nejlepší odpověď
annas

Nepřesně formulovaná otázka.

Co znamená pro vás jako mladého muže nějaká? Ve vaší otázce zní výraz „nějaká“ hanlivě.

Pokud muž hledá nějakou, tak jde spíš o chvilkové uspokojení, nezáleží tedy na tom, zda muž najde lehkou promiskuitní ženu, nebo movitou, mladou, starou, svobodnou, vdanou ženu, tedy ženu bezvýznamnou, c pro něh nic neříkající.

Pokud byste vy hledal ženu či dívku neměla by to být NĚJAKÁ, , tedy JAKÁSI, ale ta, která vás zaujme a budete si s ní rozumět?

Další odpovědi
Drap

Hodně pravděpodobné. Cca 97%

PepasAvalonu

Naprosto neuvěřitelně vysoká pravděpodobnost, skoro jistota. Protože na tom je společnost celkem dost založená (i na rozmnožování).
Mladým se to může zdát nemožné, ale jak se říká, že v moři je spousta ryb, tak to není žádná prázdná fráze. Je to fakt. Na každého muže připadá neuvěřitelná spousta rozmanitých žen – opravdu různých typů (podobně na spoustu žen může připadat nespočet mužů). Potenciální partner může být skoro kdokoli (kdekoli). Lidí opačného pohlaví plus mínus stejného věku je spousta. Nemluvě o těch, kteří se přímo neřídí věkem a věková rozdílnost (zákonná) jim nevadí. Najít partnera není problém, dokonce i stydliví a ti s nízkým sebevědomím nakonec partnera najdou. I když na sobě nepracují. Dokonce i ti vyloženě špatní, u kterých by se zdálo, že o jejich společnost nikdo nestojí, mají partnery. Lidí jsou různí a záleží kdo koho chce a kdo si koho najde.

Kepler

Ano, velmi pravděpodobné, souhlasím s kolegy. I kdyby to byla jen rychlovka bokovka. Ruku na srdce pánové, kdo by odolal, když se příležitost nabízí? Umíráme dřív a častěji, tak se to musí historicky nějak kompenzovat, ne?

Justin1

Nějakou co nebo koho? Ženu? Asi hodně, většina mužů si ženu najde, i mně se to povedlo, ale podle mé zkušenosti to není až taková sranda. Musel jsem hledat 18 let, než se mi to povedlo, do té doby mě všechny holky, se kterými jsem to zkoušel, většinou hned a v několika málo případech nejpozději po třetí schůzce odmítaly.

JežíšKristus

No nějakou tlustou jde najít nahned, jsou ženské které berou kohokoli, ale takovou nechceš…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.