slabca

Poradíte mi, jak dál, když se kluk stydí udělat první krok a raději lže, že je zadaný?

Ahoj, je mi 15, už rok se mi líbí jeden kluk, máme stejný záliby, tak jsme se i potkali a ze začátku to vypadalo, že budem kamarádi, ale jednoho dne jsme se dotkli rukou, předávali jsme si věc a vtom se to stalo, no a od tý doby se na mě furt kouká, ale nekomunikuje se mnou. Řeknem si pár slov, a když mu někdo řekne, že se mi líbí, tak jako by do něj píchlo, začne řikat, že jsme kamarádi a že má holku (holku mit nemůže, protoze by nelezl za každou holkou na baru a nezkoušel by ji sbalit), no a když se mu chci za toho človeka, co mu to řek, omluvit, tak mi odpoví, že to nechce vysvětlit, popojde o kousek dál a stojí a kouká na mě. Více se rozepišu v emailu, kdyžtak napište, potřebovala bych rady, jak dál, už nevim Sabinaksandrova@seznam.cz PROSIM ODEPIŚTE MI NĚKDO, DĚKUJI MOC.

Nejlepší odpověď
marci1

Lásku si nemůžeš vyprosit, vyžadovat ani vynutit. 🙂 Láska buď je, není. Hlavně Ti doporučuji neuvádět veřejně svou e-mailovou adresu.:-(

Další odpovědi
klumprt

Snaha z tvojí strany ho může odrazovat. To je klukovi většinou podezřelé, protože přirozeně očekává od holek aspoň zpočátku nepřístupnost. Nutnost holku dobývat.
Jestli se mu nelíbíš, tak s tím nic nenaděláš, kdyby ses na takovýhle nudličky rozkrájela.
Další otázka je, jestli je to opravdu tak fajn kluk, když leze za každou holkou na baru a chce ji sbalit.
Kromě toho si myslím, že máš ráda koně, ale to s tím nijak nesouvisí.

Málem bych zapomněl na radu 🙂 Zkus mu dávat najevo dobře předstíraný nezájem. Musíš ho trochu potrápit, jinak si tě vážit nebude. Když nezabere ani na nezájem, tak to holt znamená, že nemáš šanci.

Šidlo

toto vyzerá na zlého človeka, alebo šibnutého…15 rokov a balí v bare každú?! aj keby mal 18, je to zlé

ruky preč! určite sú okolo vás slušní, milí kluci,

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Quimby

Tady bude mít někdo s opravou gramatiky celkem práci.