Pajena

Líbí se vám, když má někdo pořezané ruce?

Nejlepší odpověď
anonym

Hloupá otázka. Komu by se líbily pořezané ruce nebo jakékoliv zranění na někom jiném? Tobě snad ano? Pokud se někomu líbí zranění na druhých, je zřejmě sadista a psychopat. Pokud se ti líbí zranění na tobě samé, je jasné, že potřebuješ odbornou pomoc.

Ještě poznamenávám, že pokud ti někdo takové myšlenky vtloukává do hlavy, například kamarád, člověk z internetu nebo někdo jiný, tak nejenže není tvůj přítel, ale navíc tě nemá vůbec rád a sám na sobě by nic takového nedělal.

Další odpovědi
ivzez

Nelíbí. Značí to, že jde o duševně nemocnou dívku.
(U chlapců jsem se s tím ještě nesetkala.)

A nelíbí se mi ani jiné způsoby sebepoškozování.

Drap

Ne, pokud má někdo pořezané ruce je hned jasné, že buď je nešika, nebo dement.

Mc Merkurion

… to se může líbit a bavit jen blbce … mluvím z vlastní zkušenost: moje ruka si potykala s cirkulárkou, sekyrkou … to víš, přebytečný maso musí pryč …

klumprt

Nelíbí, nejsem úchylák.

aliendrone

Nelíbí, ale nevadí mi to. Je to totiž velice signifikantní znak k praktickému rozpoznání totálního pakouše, což se mi jeví jako velice přínosné. ;) :D :D

replicator

Na světě je příliš mnoho způsobů jak vidět krásu. Podle mě je zbytečné ztrácet funkce a data v těle za něco, co lze v dnešní době získat za rohem.

Anikitos

Tady někdo rád trollí a spamuje, ne?

Kelt

Nelíbí, ale jsou lidé, národy, kde pořezané ruce, nebo obecně jizvy značí odvahu, statečnost atd.

terry

Nelíbí.
Co na tom má být hezkého?
Že jsou v létě vidět jizvy? To asi ne.