Houslovyklic

Kvete ještě bez?

Kvete ještě v nižších polohách? Nebo už jen ve vyšších? Nebo vůbec…?

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě kvete, myslím že téměř po celé republice. Je však už většinou odkvetlý a keř s keři se obtížněji hledá. Chce to nějaké stinné místo, nejlépe asi v nějakých lesních zákoutích, či stržích. Tam kde svítí sluníčko už je zcela odkvetlý.

Další odpovědi
zjentek

Jo ještě v pohodě kvete, ale BACHA NA KLÍŠŤÁKY! Tady u nás 300m n.m. v klidu květe.