Avatar uživatele
hanulka11

Povídáte si s květinami?

Když zalejváte ,nebo se o ně prostě staráte,chválíte je ze to jak kvetou a rostou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BEAES, daduna před 4931 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano,asi jsem blázen,ale bud jím domlouvám že rostou kam nemají,nebo je chválím,někdy si jím i postěžuji

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Při zalévání je chválím, jak pěkně kvetou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já bych si povídal,ale ony mě ignorují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano, květiny při zalévání nejen hladím, ale také s nimi rozmlouvám. Na Kubě údajně existuje rituál, kdy producenti tabáku chodí rostliny na svém pozemku pravidelně verbálně povzbuzovat a chválit., v opačném případě prý kvalita i množství sklizně není to pravé ořechové. Nejsem si ovšem jist jak to praktikují zdejší velkopěstitelé např. u lánů pšenice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ja kytky nemam,nikdy mi nevydrzi,ale mamka jich ma spoustu a kdyz nechteji kvest,tak jim pohrozi,ze je vyhodi a ony brzy vykvetou.Jednou jsem ji dala k narozeninam nejakou kytku v kvetinaci,take kvest nechtela,zanesla ji do kvetinarstvi,tam ji pani rekla,ze tahle ani nepokvete,mamka ji pohrozila a ejhle,ona take vykvetla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Líbil se mě pořad v rozhlase ve kterém mluvila Květa Fialová o své mamince. Ta si s květinami povídala.
Prostě měla svůj svět. Tahle otázka se mě líbí i ta schopnost tvoření světa bez zpráv a bez televize a bez hudby a kdoví čeho ještě.
Odkaz je na stáhnutí mp3:

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/_audi­o/zavitali-jsme-do-branickeho-divadla-kde-jsme-se-setkali-s-popularni-a-oblibenou-hereckou-kvetou-fialovou-zajimalo-nas-jak-proziv--02021974.mp3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Chválím a povídám si s nimi při zalévání a ošetřování.A ony mi za to rostou jako blázni.Někdy si myslím,že se mě snaží vystěhovat z domu aby měly víc místa.Na jaře jsem pokrozila domácímu ibišku,že pokud nepřestane vyhánět neužitečně dlouhé výhony a nezačne kvést,tak půjde z domu.A on?Nejen že kvetl od května do teď ale ještě se rozrostl tak že po létě co byl na dvoře jsem pro něj musela vymyslet nové a větší místo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek