hanulka11

Povídáte si s květinami?

Když zalejváte ,nebo se o ně prostě staráte,chválíte je ze to jak kvetou a rostou?

Nejlepší odpověď
anonym

ano,asi jsem blázen,ale bud jím domlouvám že rostou kam nemají,nebo je chválím,někdy si jím i postěžuji

Další odpovědi
BEAES

Při zalévání je chválím, jak pěkně kvetou.

anonym

Já bych si povídal,ale ony mě ignorují.

dudu

Ano, květiny při zalévání nejen hladím, ale také s nimi rozmlouvám. Na Kubě údajně existuje rituál, kdy producenti tabáku chodí rostliny na svém pozemku pravidelně verbálně povzbuzovat a chválit., v opačném případě prý kvalita i množství sklizně není to pravé ořechové. Nejsem si ovšem jist jak to praktikují zdejší velkopěstitelé např. u lánů pšenice.

iceT

Ja kytky nemam,nikdy mi nevydrzi,ale mamka jich ma spoustu a kdyz nechteji kvest,tak jim pohrozi,ze je vyhodi a ony brzy vykvetou.Jednou jsem ji dala k narozeninam nejakou kytku v kvetinaci,take kvest nechtela,zanesla ji do kvetinarstvi,tam ji pani rekla,ze tahle ani nepokvete,mamka ji pohrozila a ejhle,ona take vykvetla.

anonym

Líbil se mě pořad v rozhlase ve kterém mluvila Květa Fialová o své mamince. Ta si s květinami povídala.
Prostě měla svůj svět. Tahle otázka se mě líbí i ta schopnost tvoření světa bez zpráv a bez televize a bez hudby a kdoví čeho ještě.
Odkaz je na stáhnutí mp3:

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/_audi­o/zavitali-jsme-do-branickeho-divadla-kde-jsme-se-setkali-s-popularni-a-oblibenou-hereckou-kvetou-fialovou-zajimalo-nas-jak-proziv--02021974.mp3

hanjimka

Chválím a povídám si s nimi při zalévání a ošetřování.A ony mi za to rostou jako blázni.Někdy si myslím,že se mě snaží vystěhovat z domu aby měly víc místa.Na jaře jsem pokrozila domácímu ibišku,že pokud nepřestane vyhánět neužitečně dlouhé výhony a nezačne kvést,tak půjde z domu.A on?Nejen že kvetl od května do teď ale ještě se rozrostl tak že po létě co byl na dvoře jsem pro něj musela vymyslet nové a větší místo.