Dr. Darko

Který čaj pomáhá na spaní?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Rozhodně meduňkový čaj.

Další odpovědi
NoFear

Meduňka, heřmánek (uklidňuje).
Dělají se i směsice bylin – čaje přímo na dobrý, poklidný spánek.
Taky kozlík, máta, levandule, mateřídouška, ibišek, třezalka, mučenka, chmel*, ženšen. Všechny uklidňující byliny. Některé směsy ten spánek podporují víc (konkrétní spojení někteých bylin).

*I po pivě snadněji usneš, ale ten „opilý“ spánek není tak kvalitní. Vlastně snad po každém chlastu, když ho vypiješ víc, ale po pivě myslím nejvíc. A v čajových směsích na spánek se objevuje právě i chmel, protože taky působí tlumivě a uklidňuje.

zjentek

Heřmánek, anebo čaje na nervy, na uklidnění. Kozlík lékařský. Viz složení zde>>>https:/­/www.leros.cz/hlu­boky-spanek-kozlik-mucenka?gclid=Cjw­KCAiA9bmABhBbE­iwASb35V1Q_pzrFP­Ewp7t5pX5yofQ8U8wE8pwA­OL2gKVU2W-Kzzit8Qd5Ny_B­oCyXUQAvD_BwE

nyjono

Meduňka, kozlík, třezalka.
Krom čaje je dobré také teplé mléko.

Emulicek03

hermánek pomáha k spaní

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Ametyst > lajk, ale dnes už zase nemůžu. Pitomá omezení.
Tak jen pomyslný. ;)

Mr. Marek

Ty se rozjíždíš 👍😄

NoFear

Je alespoň viděť, jak jsem štědrý a že s lajčíka nešetřím. :D
Ani vlasntě nevím kolik jsem jich rozdal, protože nevím, jaké je vlastně denní minimum, které mohu udělit (pro pokročilé).

Mr. Marek

Stejný, kolik můžeš obdržet. https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Mr. Marek

Edit: promiň, stejný jako kolik můžeš položit otázek a dát odpovědí. ;)