Avatar uživatele
Kepler

Po kterém „šláftruňku“ se vám usíná nejlíp?

Nemusí (ale může) to být jenom nějaký liguére. Třeba nějaký čajíček? Na mě nějak nepůsobí nic, klidně si můžu dát večer kafe a usnu v pohodě. Naopak jindy se můžu festovně zhulákat a stejně neusnu.

https://pixaba­y.com/cs/photos/zv%C3%AD­%C5%99ata-opice-gorila-savec-prim%C3%A1t-3613415/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst, Gus_Fring, Zacheus před 1614 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Někdo uběhne před spaním 10 kilometrů, někomu stačí deset piv.
Nejsem zloděj abych se učil běhat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gus_Fring

Hulákání alkoholu se mě ještě netýká. Celý den ale piji vodu a před spaním to neměním.
Jinak oceňuji obrázek. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Ne že bych to potřebovala, ale po meduňkovém čaji usnu i v poledne. Také se dobře spí po černém pivu Porter, 19-st.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Odborníci doporučují před spaním nechlastat! Prý spánku NEPROSPÍVÁ, ba naopak!

Já když si večer okolo desátý nedám dva Jelibo burgry https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=jelibo&rlz=1C1A­OHY_csCZ838CZ­838&oq=jelibo&aq­s=chrome..69i57j0l5­.2684j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8 ,jako by mně před spaním něco chybělo a prostě ne a ne usnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Po víně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zacheus

Nejíp se mi spí, když si dám dvě až tři deci vodky. To pak spím jak zabitý a je mi téměř jedno, kde :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Pomáhá mě dost meduňkový čaj,uklidní mě tak že se mě pak nezdají tak příšerné sny jako bez čaje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: máš pravdu, něco pojíst zabírá i mně, ale to taky není zrovna zdravé. Kromě toho pak mám divoké sny Maxipsa Fíka. Kristepane – dva burgry Jelibo?! Mně by stačil jeden na celý den!

před 1614 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Není to tak hrozné- ta „placka“ na hrubo mletýho hovězího má průměr ne víc než 17cm a tlustá je asi jen 3,5cm, než ji položí na gril. Pak se to celý scvrkne, takže zkomletovaný burger pak propíchnutý párátkem působí JAKO NIC a i když krabička s obsahem je tedy hódně těžká, vidíš jen samou rukolu a tak… (;

Dva kusy jsou v noci jako prd, já přes den moc nepojím… A kdo říká, že to není zdravé? O tom nic nevím. Návyk této životosprávy (přes den nic a v noci pome!) jsem si budoval posledních min. 30let a zdrav. jsem na tom lépe, než kdysi. Zdraví jsme podle toho, jak se cítíme a v tomto případě jde o tuze blahodárný účinek na psychiku jednotlivce. Totiž přes den pořád něco děláš, furt dochází k nějakýmu kontaktu, což člověka taky jaksi NASYTÍ a z logiky věci by neměl ztrácet čas jídlem, když koná. Ovšem večer, když se pak člověk vrací do klidu a kolikrát i samoty, si pak možnou opuštěnost, jenž psychiku devastuje nejvíce, ani nepřipustí. Proč? Právě proto, že s sebou MÁ TO ŽRÁDLO! (; A zbytek lidské energie, která by pak člověka mohla navádět k všelikým večerním úvahám o životě a směrovat k novým možnostem následujících dní a odhalovat tak naše skrytá poslání, se rozplyne v energii potřebnou na trávení. Budiž nám tato naším posláním! (;(;(;

před 1614 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek