Kepler

Po kterém „šláftruňku“ se vám usíná nejlíp?

Nemusí (ale může) to být jenom nějaký liguére. Třeba nějaký čajíček? Na mě nějak nepůsobí nic, klidně si můžu dát večer kafe a usnu v pohodě. Naopak jindy se můžu festovně zhulákat a stejně neusnu.

https://pixaba­y.com/cs/photos/zv%C3%AD­%C5%99ata-opice-gorila-savec-prim%C3%A1t-3613415/

Nejlepší odpověď
jáára

Někdo uběhne před spaním 10 kilometrů, někomu stačí deset piv.
Nejsem zloděj abych se učil běhat.

Další odpovědi
Gus_Fring

Hulákání alkoholu se mě ještě netýká. Celý den ale piji vodu a před spaním to neměním.
Jinak oceňuji obrázek. :D

Ametyst

Ne že bych to potřebovala, ale po meduňkovém čaji usnu i v poledne. Také se dobře spí po černém pivu Porter, 19-st.

zjentek

Odborníci doporučují před spaním nechlastat! Prý spánku NEPROSPÍVÁ, ba naopak!

Já když si večer okolo desátý nedám dva Jelibo burgry https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=jelibo&rlz=1C1A­OHY_csCZ838CZ­838&oq=jelibo&aq­s=chrome..69i57j0l5­.2684j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8 ,jako by mně před spaním něco chybělo a prostě ne a ne usnout.

quentos

Po víně.

Zacheus

Nejíp se mi spí, když si dám dvě až tři deci vodky. To pak spím jak zabitý a je mi téměř jedno, kde :)

jirka F

Pomáhá mě dost meduňkový čaj,uklidní mě tak že se mě pak nezdají tak příšerné sny jako bez čaje.

Kepler

zjentek: máš pravdu, něco pojíst zabírá i mně, ale to taky není zrovna zdravé. Kromě toho pak mám divoké sny Maxipsa Fíka. Kristepane – dva burgry Jelibo?! Mně by stačil jeden na celý den!

zjentek

Není to tak hrozné- ta „placka“ na hrubo mletýho hovězího má průměr ne víc než 17cm a tlustá je asi jen 3,5cm, než ji položí na gril. Pak se to celý scvrkne, takže zkomletovaný burger pak propíchnutý párátkem působí JAKO NIC a i když krabička s obsahem je tedy hódně těžká, vidíš jen samou rukolu a tak… (;

Dva kusy jsou v noci jako prd, já přes den moc nepojím… A kdo říká, že to není zdravé? O tom nic nevím. Návyk této životosprávy (přes den nic a v noci pome!) jsem si budoval posledních min. 30let a zdrav. jsem na tom lépe, než kdysi. Zdraví jsme podle toho, jak se cítíme a v tomto případě jde o tuze blahodárný účinek na psychiku jednotlivce. Totiž přes den pořád něco děláš, furt dochází k nějakýmu kontaktu, což člověka taky jaksi NASYTÍ a z logiky věci by neměl ztrácet čas jídlem, když koná. Ovšem večer, když se pak člověk vrací do klidu a kolikrát i samoty, si pak možnou opuštěnost, jenž psychiku devastuje nejvíce, ani nepřipustí. Proč? Právě proto, že s sebou MÁ TO ŽRÁDLO! (; A zbytek lidské energie, která by pak člověka mohla navádět k všelikým večerním úvahám o životě a směrovat k novým možnostem následujících dní a odhalovat tak naše skrytá poslání, se rozplyne v energii potřebnou na trávení. Budiž nám tato naším posláním! (;(;(;