Lukas27

Kteří mladí lidé myslíte, že dělají teď v ČR nekvalitnější hu­mor?

Odpovědi
Mr. Marek

Domnívám se, že youtuber Kovy má velmi propracovaný (ne laciný) humor a je jeden z mála youtuberů, které se vyplatí sledovat. Jinak je to vždy subjektivní a není lehké zvolit někoho.

Sinsin

Humor je velmi subjektivní záležitost, na níž má každý vlastní pohled: Někdo má rád černý humor, někdo má rád spíš suchý humor,…
Já osobně se domnívám, že humor dnešní doby stojí za prd, a mám rád spíše komiky starší:
Šimek a Grossmann; Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak a jiní Cimrmanologové,…
Je to jenom můj názor, ale o Pavláskovi, Kovym nebo Partičce bych rozhodně nemohl říct, že mi přijdou zábavní. Je to ale subjektivní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.