bolak

Kdyby se našel lék na stárnutí, myslíte že by děti respektovali své rodiče stejně jako teď?

Měli k nim stejnou úctu, když by vypadali věkově jako nějaký jejich kamarádi? Kdybyste slyšeli o půl druhý ráno z chodby od sousedů řev, a tam by stáli dva vrstevníci a jeden by silně gestikuloval a při tom na druhýho stejně staře vypadajícího by řval: „TAKHLE SE CHODÍ DOMŮ?!! ALOU DO POSTELE A S NĚJAKÝM CHOZENÍM PO HOSPODÁCH A TĚMA SVEJMA KAMARÁDÍČKAMA MÁŠ OD ZEJTŘKA DEINITIVNÍ ÚTRUM!!! A RÁNO SI SPOLU JEŠTĚ PROMLUVÍME MADEJ!“

Nejlepší odpověď
anonym

Domníváš se, že starší lidé si zaslouží úctu proto, že vypadají sešle???
😁
Naopak – takový mladistvý rodič by „mladého“ propleskl – jedna radost…

Další odpovědi
zjentek

to nevím, ale myslím si, že dnes děti na rodiče dělaj pouze dojem respektu, ale za rohem to už neplatíi ..zkrátka jsou hajzlici v týhle době hodně vyčůraní a snažej se přečůrat jeden druhýho

marci1

Rodiče jsou rodiče a je úplně jedno jak vypadají. Kdo je prostě nerespektuje, ten je nebude respektovat, ani kdyby vypadali jako osmnáctiletí, měli tetování, piercing, díru v uchu s náušnicí, byli Emo, nebo nosili šaty ve stylu Gothic ! 🙂

ivzez

Respekt není otázkou vzhledu, ale rozumu, jednání a příkladu.
Bude-li se mladý (nebo mladě vypadající) člověk chovat
„rozumně“ (a znám takových dost), bude mít respekt nejen
u mladších či u svých vrstevníků, ale klidně i u starších lidí.

OT:
Zaujal mne „lék na stárnutí“.
K čemu lék na přirozený vývoj
(na něco, co není nemoc)?

gagaga

u nas to tak uz je i bez leku ? ;(
synove na me :
cvic !! nejezdi rychle !! nemlaskej !! .. a letos me vzali na dovolenou a po navratu rekli ..:
a jestli budes celej rok hodna, tak s nami muzes pristi rok zas !
;(

  • iv-

anonym

😁
A budeš hodná?

gagaga

musim ;(
a musim je i ve vsem poslouchat
;(