bolak

Povídáte si s prodavačkama?

Já se musím přiznat, já ne, pro mě je prodavačka víceméně aparát na krouhání paprikáše, ale všim sem si že spousta lidí je berou jako takový zpovědnice, vrby či co, hlavně ty starší lidi vypadaj že nepřišli na nákup ale na klábos.

Nejlepší odpověď
anonym

Já si povídám s každým, když je s kým. Prodavačky nediskriminuju.

Další odpovědi
Michal Kole

V odborných prodejnách občas jo, ale spíš jsem v roli učitele, protože vím o zboží víc než ona 🙂

quentos

pokud je mladá a hezká, tak se o zapředení konverzace snažím, to se ví – takových několik stálic se mezi prodavačkama po Trutnově najde, minimálně dvě ;{)>

Beer4Real

Aparát na krouhání? já sem taky nějaký čas krájel salám v prodejně a kdybys mě nazval aparátem tak po tobě ten paprikáš asi hodím :)

led

Aj predavačky sú ľudia. Niekedy vtip pomôže odľahčiť stresy pri pokladni.

Drap

Dnes už více méně nejsou ani obchody, kde by si člověk s prodavačkou mohl popovídat.

briketka10

ještě teď v Glóbu znám pár lidí a pokladních, ale oni nesměj moc vykecávat kvůli kamerám, tak jen co nacvakáme nákup maj tam dřinu !!
nechtěla bych tu práci dělat myslím, že je každý hovor ze známým potěší :))

balca

moc s prodavačkami nekecám,max se jí na něco zeptám, :D

huxa

to mi připomíná, jak jsem byl již v náladě v obchodě a u pokladny na mě mladá prodavačka, jestli chci doklad, já na ni, že jen, pokud mi na něj napíše svoje číslo mobilu a teď jsme velmi blízcí přátelé
Občas se všemi prohodím slovo, ale né že bych si za nimi došel popovídat

Lukasy

Já do obchodu chodim nakupovat a ne kecat s lidma. A moc času ( pokud nemáte velký nakup) na povidani neni.

bolak

quentos: ty seš taky z trutnova? tak to se s laděnou znáte ne?

quentos

s kterou laděnou? Laděnou na dur nebo „na mol(l)“?

bolak

s křišťálovou laděnou, tou místní :) ta tu taky jednou psala je je vocamcaď

annas

V Hrušce prohodím několik slov s pokladní (samozřejmě pokud nestojí za mnou zájemci o placení) o tom, co je nového v rodné obci. Pocházíme ze stejné, ona jezdí každý týden navštívit sestru a brara, já jen nepravidelně na hřbitov, takže se dovím, co se událo…