Které koření u Vás

je v oblibe na pripravu jidel.
Doplňuji:
Argentynske koreni,cina a divoke koreni.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

grilovací koření-tím nic nezkazíš. Teda pokud zrovna nepečeš dort.

Další odpovědi
chucky

Polévkové koření,koření 5 vůní a grilovací:)

jarm

Grilovací koření vede. Kupuji si v jednom obchodě balíčky dražšího koření. Například bylinky do bramborové kaše, babiččinu směs, citronovou kůru, koření na kotlety, koření na kuře atd. Jsou to koření bez glutamanu a jsou bezva. Pokud nemáte v dosahu takový obchod, přes internet seženete všechno, stačí zadat"koření",

panenka

kari koření,grilovací koření,

afro.minerva

kmín

anetadela1

Kari, provencálský, majoránka, bazalka a tymián…

Vicki

hotové kořenící směsi nekupuju-je tam víc soli než koření.Mám nejradši česnek,cibuli,chi­lli,plnot.hoř­čici a kapku medu-může se přidat trochu kečupu-skvělá marináda na grilování.Pak tymián,bazalku-a taky sušené houby.

KIJIR

U nás vede kořenící směs GYROS :))A také směs CHilli STEAK A ŠÍPEK.

lorja

Ráda používám majoránku,kmín,o­regáno,bobkový list,cibuli a česnek.

holčička

Grilovací koření,Steakove koření,Argentinské a prostě klasika sůl,pepř.

JitkaS.

Tak mám oblíbené koření na Pizzu,těstoviny a lazáně jmenuje se Ital Mix a vyrábí ho JustNahrin,náhodou jsem na něj přišla přez moji známou,která prodává výrobky od Justu.Je opravdu výborné a jiné na tyto potraviny už nechci.Mají velký výběr koření pokud byste někdo chtěl toto nebo i jiné koření objednat napište mi a já vám dám na ni kontakt.Přeji hezký den JItka – sklenickovajitka@seznam.cz