Avatar uživatele
panenka

Komu patří prosím toto číslo?

Dobrý večer dnes jsem byla na školení a volalo mě 3krát toto číslo +420538705760 j­elikož jsem jsem měla profil tichý dozvěděla jsem se to až jsem dojela dom můžete mě poradit komu patří děkuji (volala jsem zpět nikdo mě to nezvedá)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, chudst, anonym před 4710 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Jedine, co jsem vam schopen rict: http://whocallsme­.com/Phone-Number.aspx/420538705­760 – zde to neni, to znamena, ze si nemyslim, ze to byl nekdo, kdo ‚otravuje‘ – prodejci, O2, Vodafone (…).

Z cisla na zacatku: byl to nekdo z Ceske republiky, z pevneho telefonu, z jihomoravske­ho kraje.

Vice vam z toho, co jste uvedla nereknu: kazdopadne to nechejte plavat, pokud bude chtit neco duleziteho, zavola znovu. A je mozne, ze si proste nejaky duchodce spletl cislo, nez na poctvrte pochopil, ze vola spatne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Petkou zacinalo drive Brno … , tak snad to plati i dnes. Nevim , jestli vam to ale pomuze… -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RomanP

Pokud to byl někdo kdo po vás touží tak vám zavolá i po čtvrté

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Galax

Skus poprosit BIS :D :) třeba když řekneš že je to smrtelně důležité že vězní tvé peníze :D nebo babičku :D tak ti to třeba zjistí jinak hodně štěstí protože nemůžou přece zjistit jméno (kromě odposlechu…) hlavně když to nikdo nezvedá a už jsi někdy zadávala jméno a příjmení při koupi nové SIM karty? :) dalo by se zjistit kde telefon je ale pokud se nepletu tak to se nesmí :) jinak hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arpik

ahoj,zjistila jsi něco na firmu Trummer Montage ?? mám pro ní pracovat…radek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek