panenka

Dobrý den ted mě volalo číslo 727616686 můžete mě pomoci vyhledat komu patří?

Toto číslo mě volalo 4 krát vždy když jsem se to chtěla zvednout už to ukončil moc děkuji za pomoc
Doplňuji:
A proč mě volají já od nich nic nemám ale ?

Nejlepší odpověď
anonym

je to ten lichvář CETELEM

stačí jen zadat to číslo do vyhledávače google nebo na stránce www.whocallsme.com

panenka

Moc ti děkuji a s tym tykání a vykání si nelám hlavu já to občas taky tak napíši.

panenka

Děkuji ti georgi

anonym

Podle mě to jen zkouší, nic je to nestojí — krátce vás prozvoní a doufají že se jim ozvěte zpět, aby vám mohli nabídnout nějakou tu půjčku. Je to sice docela hnusná forma marketingu, ale co už s nimi naděláš …

anonym

míchám tykání, vykání 🙂 ..