Katru7

Klec pro zakrslého králíčka

Jak má být velká KLEC PRO ZAKRSLÉHO KRÁLÍKA? Všude je 100 × 50 × 50 ,,, ale nemůže být třeba 80 × 45 × 40 ? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě může, ale ta větší by vyhovovala lépe. Ty by jsi se také vyspala na posteli dlouhé cca 140 cm, ale na dvoumetrové se ti spí lépe.

Další odpovědi
beer

Může, i když tam bude mít méně prostoru pro pohyb. Více ho tedy pouštěj ven, ať se má možnost proběhnout podle libosti.
V malých klecích bez pohybu zvířata více tloustnou, což jim na zdraví nepřidá. Tedy čím větší klec, tím lepší.
Vet.praxe

anonym

Do klece menších rozměrů (jaké uvádíš) bych si pořídila spíš morčátko.
Uvědom si, že zvíře v kleci tráví převážnou část života!
Nejedná se jen o místo na spaní, ale i ostatní denní běžné činnosti: krmení, vyprazdňování, pohybové aktivity atd. na omezeném prostoru klece a to potom
chybí každý centimetr!
Když už držet zvíře v kleci nebo ohrádce pro vlastní potěšení, tak alespoň v co nejvíc vyhovujících podmínkách!

terry

Chvíli tam vydrží, ale musíš ho často a na delší dobu pouštět ven aby se proběhl.
Ty bys přece taky nechtěla být pořád zavřená v melém pokojíčku a chodíš do jiných pokojů a ven.