straširybka

máte někdo zakrslého králíčka?

Ahoj, potřebuji poradit. koupili jsme zakrs.králíčka. máme ho 10 dní a celou dobu pořád prská, ale asi to nebude rýma. je to něco jako když vám vlítne do nosu muška a vy ji chcete vyfouknout, akorát králíček to dělá silněji, několikrát za sebou, ošívá se u toho a nadskakuje a někdy se bouchne i o klec, někdy vypískne. je to jak záchvat. má to docela často. denně tak 3× a během dne občas ještě „kýchne“. kdyby to byla rýma, mělo by se to už lepšit ne? je to pořád stejný. K doktorovi s ním půjdem, to je jasný, ale chci se zeptat, jestli jste se s tím někdo setkal. U dr. jsme byli, když jsme ho koupili a nic nenašel…to jsem o tom ale ještě nevěděla. díky

Nejlepší odpověď
kapka

Při rýmě by měl výtok z nosu. Napadá mě, jestli nemá třeba prašnou podestýlku, že by ho to dráždilo v nose. Jinak nevím.