Pokročilý

Může mít zakrslý králík klec v koupelně?

Doplňuji:
Máme v koupelně balkonové dveře,velkou koupelnu a rozhodně se tam pořád něco děje,máme dveře totiž pořád otevřené,takže může vidět na kuchyň,,já bych se spíše bála,jestli mu nevadí třeba vlhko(vana by byla sice dost taleko, lae i tak,,,Díky)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chudák králík, po tmě, nebo jen s umělým světlem.
Může, ale je to trápení s možnými následnými zdravotními komplikacemi, nedoporučuji!
Pokud je tam okno, bude to lepší, ale i on má rád společnost, není to ideální.
Zkušenost
Doplňuji:
Tedy je tam jen šero s umělým světlem z vedlejší místnosti (?), vlhko z koupelny asi nebude nijak velké při otevřených dveřích, možná-neviděl jsem na vlastní oči.
Pokud ale skutečně chci mít doma nějaké zvíře, já se mu vždy přizpůsobím tak, aby se mělo co nejlépe a celá domácnost se rovněž musí přizpůsobit.
Toto je můj osobní přístup k chovu domácích mazlíčků.

Další odpovědi:

Zlatý

Může být v koupelně pokud tam bude dostatek světla,nemůže být pořád potmě.

Zlatý

Může jí mít i v koupelně. Lépe mu však je, popkud má společnost.

Pokročilý

Nedoporučuji... Králík bude ve vlhku a tak mu bude vše plesnivět. A myslí, že je to i nehygienické.

Katru7 píše, že jsou tam balkonové dveře, tudíž světla dosti. ...ale rozhodně bych se bál plísní a podobně. To se člověk vysprchuje a králík se spaří. Pak než se vyvětrá vlhkost, tak i s noonstop otevřenými dveřmi je to záhul. Stačí si jen uvědomit, jak je člověku, když příjde do koupelny, kde se zrovna někdo vysprchoval, oholil, nabalzámoval, navoněl, natužil vlasy, použil dalších těch x přípravků, co dosti lidí používá. Z koupelny se stane rázem plynová komora a dvě hodiny je v ní doslova neobyvatelno. Pak si vemte jak bude trpět králík se svým naprosto špičkovým čichem. Prostě sami si ubližujme ale zvířeně, když už nežije někde svobodně, dopřejme to nejlepší :-)

Diskuze k otázce

anonym

Pokud králík někomu v rodině vadí, raději ho někomu věnuj nebo si ho vůbec nepořizuj. Vlhko a pára, samota a to vůbec netušíme jestli je v koupelně okno! To nejsou zrovna vhodné podmínky pro držení králíka.
Ale ani pro lidi, to není ideální řešení, ne?
V koupelně má být nejvyšší možná čistota a ne napůl králíkárna! Králík je vždycky trochu cítit a vždy je z něj nějaký binec a to bych v koupelně nesnesla.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.