Katru7

Může mít zakrslý králík klec v koupelně?

Doplňuji:
Máme v koupelně balkonové dveře,velkou koupelnu a rozhodně se tam pořád něco děje,máme dveře totiž pořád otevřené,takže může vidět na kuchyň,,já bych se spíše bála,jestli mu nevadí třeba vlhko(vana by byla sice dost taleko, lae i tak,,,Díky)

Nejlepší odpověď
www

Chudák králík, po tmě, nebo jen s umělým světlem.
Může, ale je to trápení s možnými následnými zdravotními komplikacemi, nedoporučuji!
Pokud je tam okno, bude to lepší, ale i on má rád společnost, není to ideální.
Zkušenost
Doplňuji:
Tedy je tam jen šero s umělým světlem z vedlejší místnosti (?), vlhko z koupelny asi nebude nijak velké při otevřených dveřích, možná-neviděl jsem na vlastní oči.
Pokud ale skutečně chci mít doma nějaké zvíře, já se mu vždy přizpůsobím tak, aby se mělo co nejlépe a celá domácnost se rovněž musí přizpůsobit.
Toto je můj osobní přístup k chovu domácích mazlíčků.

Další odpovědi
dědapetr

Může být v koupelně pokud tam bude dostatek světla,nemůže být pořád potmě.

Drap

Může jí mít i v koupelně. Lépe mu však je, popkud má společnost.

kamila44444

Nedoporučuji… Králík bude ve vlhku a tak mu bude vše plesnivět. A myslí, že je to i nehygienické.

Jery

Katru7 píše, že jsou tam balkonové dveře, tudíž světla dosti. …ale rozhodně bych se bál plísní a podobně. To se člověk vysprchuje a králík se spaří. Pak než se vyvětrá vlhkost, tak i s noonstop otevřenými dveřmi je to záhul. Stačí si jen uvědomit, jak je člověku, když příjde do koupelny, kde se zrovna někdo vysprchoval, oholil, nabalzámoval, navoněl, natužil vlasy, použil dalších těch x přípravků, co dosti lidí používá. Z koupelny se stane rázem plynová komora a dvě hodiny je v ní doslova neobyvatelno. Pak si vemte jak bude trpět králík se svým naprosto špičkovým čichem. Prostě sami si ubližujme ale zvířeně, když už nežije někde svobodně, dopřejme to nejlepší 🙂

anonym

Pokud králík někomu v rodině vadí, raději ho někomu věnuj nebo si ho vůbec nepořizuj. Vlhko a pára, samota a to vůbec netušíme jestli je v koupelně okno! To nejsou zrovna vhodné podmínky pro držení králíka.
Ale ani pro lidi, to není ideální řešení, ne?
V koupelně má být nejvyšší možná čistota a ne napůl králíkárna! Králík je vždycky trochu cítit a vždy je z něj nějaký binec a to bych v koupelně nesnesla.